واکنش علم الهدی به تهدیدات اخیر:

وجب به وجب اسرائیل زیر موشک قرار می‌گیرد

کدخبر: ۴۵۰۷۷۶
علم‌الهدی گفت: نظام صهیونیستی لاف گزافی را اعلام کرد و گفت قصد حمله به مراکز هسته‌ای ایران را داریم؛ صهیونیست‌ها‌ اگر بخواهد این غلط را بکند نابودی خودشان را که چند سال دیگر است تسریع کرده و قطعا وجب به وجب اسرائیل زیر موشک قرار می‌گیرد.
 وجب به وجب اسرائیل زیر موشک قرار می‌گیرد

به گزارش اقتصادنیوز سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: کلام ما در خطبه نخست درباره تقوای عملی در تعامل با همسایه بود و عنوان شد که وجود مقدس امام سجاد(ع) در دعای بیست و ششم صحیفه سجادیه مسائلی را برای تعامل با همسایه بیان کرده‌اند.

به نوشته تسنیم، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: رفع نیاز قبل از درخواست یکی از مهمترین مصادیق تقوای عملی در تعامل با همسایه است.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: دشمن قبلا می‌گفت گزینه نظامی روی میز است اما مدتی است همین شعار را هم نمی‌دهند زیرا می‌دانند قدرت نظامی ندارند و با صلابت یک امت غیور مقابل هستند.

علم‌الهدی افزود: نظام صهیونیستی لاف گزافی را اعلام کرد و گفت قصد حمله به مراکز هسته‌ای ایران را داریم اما به نقل تاریخ باقی ماند و جرات نداشت و اکنون نیز که این حرف را زد همه مسخره کردند. صهیونیست‌ها‌ اگر بخواهد این غلط را بکند نابودی خودشان را که چند سال دیگر است تسریع کرده و این گونه نیست که نظام اسلامی بخواهد نگاه کند که فرزند نامشروع آمریکا بخواهد حرکتی کند و قطعا وجب به وجب اسرائیل زیر موشک قرار می‌گیرد و مفهومی در دنیا به نام اسرائیل نخواهد بود.

وی تاکید کرد: دشمن دو ابزار بیشتر ندارد؛ یک ابزار توطئه و فتنه است و ابزار دوم نیز تحریم است؛ در موقعیت‌های بسیار حساس دشمن درصدد توطئه است تا یک بحران اجتماعی شکل دهد و در این بحران اجتماعی اهداف سوء خود را انجام دهد و دو چیز در برابر توطئه دشمن وجود دارد؛ یکی هوشیاری و اعتماد مردم به نظام. مردم به مسئولان نظام اعتماد دارند و دوم اینکه حضور مسئولان در عرصه‌های بحران‌آفرینی توطئه است. جریانی که دیروز اتفاق افتاد یک آموزه بسیار قابل توجه برای مسئولان و مردم ما در حوادث آینده بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حمله سایبری دشمن گفت: دشمن توزیع بنزین را دچار مشکل کرد تا شورشی در مردم ایجاد کند و پمپ‌های بنزین تحت فشار قرار گیرد و یک بحران اجتماعی شکل گیرد اما هوشیاری مسئولان این توطئه را خنثی کرد و جلسه نشست وزرای کشورهای همسایه را رئیس جمهور رها کرد و در جایگاه‌های سوخت حضور یافت و ‌از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفت.

 علم‌الهدی بیان کرد: دشمن می‌خواست یک هفته حداقل بحران را ایجاد کند اما با هوشیاری رئیس جمهور و مسئولان خنثی شد و بیش از 3000 پمپ بنزین مشکلش حل شد. یکی از اساتید دانشگاه می‌گفت این عمل رئیس جمهور دو واحد درس علوم سیاسی است و حضور مسئولان دشمن را بیچاره کرده است. دشمن می‌خواست مشابه بحران سال 98 را ایجاد کند. این هوشیاری و بیداری شما مردم در رایی که می‌دهید اصل قضیه و واقعیت مطلب است و این حذاقت مسئولان و آگاهی آنها و پای کار بودن و سر قضیه بودن بسیار مهم است که از بحران جلوگیری کرد و یک اعلامیه نیز از سوی دولت صادر شد.

وی تصریح کرد: ابزار دیگر دشمن تحریم است که مال امسال و سال قبل و این دولت و آن دولت نیست؛ از روزی که جوانان غیور ما انقلاب دوم را شکل دادند و جاسوس خانه آمریکا را تصرف کردند تحریم در این کشور بیش از 40 سال است که ادامه دارد. مقام معظم رهبری در یکی از فرمایشات خود فرمودند این تحریم دو راه دارد. یک راهش لغو تحریم است که دست دشمن است و دست ما نیست و دشمن هم دشمن است. دشمن در عالم دشمنی وقتی یک راهی را پیش گرفت و به این نتیجه رسید که این راه اثرگذار است بدتر می‌کند و دست برنمی‌دارد؛ پس با یک دشمن خون‌خوار سنگدل روبرو هستیم که نمی‌توان به وی اتکاء کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: راه دوم اما خنثی سازی تحریم است و باید برنامه‌ای را در پیش بگیریم که آثار تحریم از میان برود؛ آمریکا لبنان را تحریم کرد اما فرانسه تحریم را لغو کرد؛ رهبری فرمودند خنثی سازی تحریم کار ماست. در این دولت روی لغو تحریم و خنثی سازی تحریم کار شده است.

 علم‌الهدی خاطرنشان کرد: امروز طرف غربی راهی جز مذاکره ندارد و باید مذاکره کند زیرا به آن محتاج است. قدرت ایران به مرزی رسیده که اگر بنا شد در یک نقطه‌ای از جریان های زندگی به این نتیجه برسد که باید وارد عرصه دفاعی شود هیچ قدرتی روی کره زمین پاسخگوی ایران نیست. ایران امروز بر منطقه مسلط است و با تکان خوردن دفاعی ایران، منطقه تکان می‌خورد. آمریکا و اروپا چاره‌ای جز مذاکره ندارند و برای این مسئله نیز یک فرد خبیر آگاهی که بیش از 10 سال در جریان مذاکرات بوده و برجام را تحلیل کرده، انتخاب شده است. در این مذاکره هم جز به لغو تحریم آرام نمی‌گیریم. دشمن می‌خواهد امتیاز بگیرد؟ مجبور است امتیاز دهد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید