چیلیز با 15 درصد رشد صدرنشین شد!

ترمز دوج کوین کشیده شد/رشد محدود بیت کوین و اتریوم

کدخبر: ۵۳۱۴۲۸
اقتصادنیوز: امروز تعادل نسبی در معاملات ارزهای دیجیتال برقرار است. تعداد نمادهای مثبت و منفی هم تقریبا برابر هستند.
ترمز دوج کوین کشیده شد/رشد محدود بیت کوین و اتریوم

به گزارش اقتصادنیوز، پس از یک حرکت رو به بالای پرشتاب، بازار ارزهای دیجیتال فعلا در حال درجا زدن است. فعلا نه فشار خرید در بازار مشاهده می شود نه فشار فروش. اما به زودی این وضعیت باید به اتمام برسد و دوباره بازار مسیر خود را مشخص کند.

در حال حاضر بیت کوین با رشد کمتر از نیم درصدی در محدوده 20800 دلار معامله می شود. در شرایطی که بازدهی هفتگی بیت کوین مثبت 7 درصد بوده، معامله گران در انتظارند تا تکلیف مقاومت 21000 دلار مشخص شود.

این یک محدوده مقاومتی مهم برای بیت کوین است که درصورت شکسته شده آن، دوباره قیمت به پرواز درخواهد آمد. البته فعلا نگرانی ها بیشتر از این جهت است که شاید در این محدوده یک فشار فروش سنگین ایجاد شود که قیمت را به کمتر از 20 هزار دلار برساند.

ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته 33 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 398 میلیارد دلار است.

وضعیت خوب اتریوم

اتریوم امروز وضعیت بهتری نسبت به بیت کوین دارد. رشد 1.5 درصدی، قیمت اتریوم را به 1630 دلار رسانده است. ضمن اینکه بازدهی هفتگی اتریوم همچنان بالای 20 درصد باقی مانده که رقم خوبی محسوب می شود.

ارزش معاملات اتریوم طی شبانه روز گذشته 15 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 198 میلیارد دلار است. طی یک هفته اخیر ارزش معاملات اتریوم رشد خوبی کرده و دوباره به وضعیتی برگشته که حدودا نصف ارزش معاملات بیت کوین، معاملات در این آلت کوین انجام می شود.

مدتی بود که اتریوم از این حالت خارج شده بود و ارزش معاملات آن رشد محسوسی داشت اما حالا این موضوع دیگر دیده نمی شود.

دوج کوین

چیلیز 15 درصد رشد کرد

در بازار امروز و در فهرست 50 ارز برتر بازار، تنها یک نماد رشدی دو رقمی داشته؛ چیلیز با جهش 15 درصدی بهترین عملکرد امروز را داشته که بازدهی هفتگی آن هم به 23 درصد رسیده است.

چین لینک هم با رشد 7 درصدی وضعیت خوبی دارد. الگوراند و BNB هم بیش از 6 درصد رشد کرده اند که جزو نمادهای پربازده امروز محسوب می شوند.

در میان نمادهای منفی هم دوج کوین و دسنترالند با افت 5 و 4 درصد، بیشترین کاهش قیمت را داشته اند. سندباکس، فلو، فایل کوین، ایپ کوین و ترا کلاسیک هم دو درصد کاهش قیمت داشته اند. مابقی نمادهای منفی هم فشار فروش شدیدی را تجربه نمی کنند.

در مقیاس هفتگی همچنان دوج کوین با رشد بیش از 100 درصدی بهترین بازدهی را داده و آپتوس با کاهش 15 درصدی بیشترین زیان را به خریداران وارد کرده است.

کاهش 17 درصدی ارزش معاملات

ارزش بازار ارزهای دیجیتال با رشد 6 دهم درصدی نسبت به دیروز به رقم 1.03 تریلیون دلار رسیده است. ارزش معاملات هم 17 درصد کاهش یافته و به رقم 71 میلیارد دلار رسیده است.

ارزش معاملات دیفای 3 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 65 میلیارد دلار معامله انجام شده است.

تیتر یک
  • گزارش حسابرسی شهرداری منطقه ۲ روی میز شورای شهر

    اقتصادنیوز: گزارش حسابرسی از منطقه ۲ شهرداری تهران نشان می دهد که ملک متعلق به شرکت بابک زنجانی طی سال‌های ۹۰ و ۹۱…

کارگزاری مفید