قیمت دلار امروز چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۱| پوند و یورو ارزان شدند

کدخبر: 372546
اقتصاد نیوز : قیمت دلار امروز در بازار آزاد با افت 450 تومانی که تجربه کرد به ۲۷,۲۵۰ (بیست و هفت هزار و دویست و پنجاه ) تومان رسید.

به گزارش اقتصادنیوز، عمده قیمت ها امروز در بازار ارز سیر نزولی را در پیش گرفتند.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۷,۲۵۰ (بیست و هفت هزار و دویست و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۶۶ درصدی داشته است.

قیمت دلار امروز 21 آبان 99

آخرین نرخ یورو در بازار آزاد

قیمت یورو در بازار آزاد امروز با کاهش ۱.۴۹ درصدی، از ۳۲,۷۲۷ (سی و دو هزار و هفتصد و بیست و هفت ) تومان به ۳۲,۲۴۹ (سی و دو هزار و دویست و چهل و نه ) تومان رسید.

قیمت یورو امروز 21 آبان 99

آخرین نرخ پوند

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۳۲۹ تومان کاهش، ۳۶,۳۷۰ (سی و شش هزار و سیصد و هفتاد ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت پوند امروز 21 آبان 99

قیمت درهم امارات (حواله) امروز

قیمت درهم امارات (حواله) امروز با کاهش ۱.۲ درصدی، از ۷,۶۴۰ (هفت هزار و ششصد و چهل ) تومان به ۷,۵۵۰ (هفت هزار و پانصد و پنجاه ) تومان رسید.

قیمت درهم امارات امروز 21 آبان 99

آخرین نرخ لیر ترکیه

همچنین لیر ترکیه با افزایش ۱.۶۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳,۴۳۶ (سه هزار و چهارصد و سی و شش ) تومان معامله شد.

قیمت دلار کانادا امروز

دلار کانادا امروز با کاهش ۱.۴ درصدی، از ۲۱,۲۹۲ (بیست و یک هزار و دویست و نود و دو ) تومان به ۲۰,۹۹۶ (بیست هزار و نهصد و نود و شش ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار استرالیا

در بازار امروز دلار استرالیا نسبت به روز قبل ، با ۸۳۷ تومان کاهش، ۱۹,۸۹۷ (نوزده هزار و هشتصد و نود و هفت ) تومان نرخ گذاری شد.

پایان روند نزولی بورس

به گزارش اقتصاد نیوز، در پایان معاملات بازار سهام در روز چهارشنبه، شاخص کل با رشد 9 هزار واحدی پس از 5 روز کاری افزایش یافت و به رقم یک میلیون و 221 هزار رسید. 

شاخص کل هم‌وزن نیز با رشد اندک 106 واحدی به رقم 364 هزار و 991 واحد رسید. شاخص کل فرابورس نیز با رشد 79 واحدی در رقم  15 هزار و 595 واحد ایستاد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما