قیمت پایه هیوندای سانتافه 2021 افزایش یافت + تصاویر

کدخبر: 377618
سانتافه در تریم SE از 28 هزار و 25 دلار شروع می شود، یعنی 575 دلار افزایش قیمت نسبت به مدل فعلی. حال قیمت مدل جدید این خودرو را با خودروهای داخلی مقایسه نمایید . مثلا قیمت دنا با دنا پلاس یا رانا با رانا پلاس ، بدون اینکه هیچ تفاوت آشکاری جز در طرح چراغهایشان داشته باشند .

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر خودرو، تریم کالیگرافی که افزودنی جدیدی برای مدل 2021 خواهد بود، با قیمت 43 هزار و 475 دلار ارائه می شود. در مقایسه با تریم پیشرفته محدود با پیشرانه چهار چرخ (40 هزار و 750 دلار)، این افزایش چشمگیر 2 هزار و 725 دلار است. تمام قیمت های ذکر شده در اینجا با هزینه های مقصد ارائه می شوند.

qP5kk4UfO4vH

البته افزایش قیمت برای مدل 2021 هیوندای سانتافه با تغییرات بسیاری همراه است. سانتافه مدل 2021 جدا از به روزرسانی های ظاهری مشهود و چراغ های روشنایی های زیبا، بر روی یک سیستم عامل جدید سوار شده است. زیربناهای جدید نوید عملکرد، هندلینگ و ایمنی بهتر را ارائه می دهند. این امر همچنین زمینه را برای امکان افزودن پیشرانه های الکتریکی هموار کرد.

11.jpg

 

تریم جدید کالیگرافی، که امسال به پالیسید اضافه شد، ویژگی های برتر و مواد لوکس را در کراس اوور بزرگ ارائه می دهد. این لوازم اضافی شامل چرم لحاف دار ناپا با تریم بالاتر، جلوپنجره تغییریافته، تریم برجسته درب / صندلی، صفحه نمایش تمام رنگی جلو، روشنایی محیط و چرخ های منحصر به فرد 20 اینچی است. همچنین از موتور 2.5 لیتری توربو و سیستم محرک چهار چرخ برخوردار است. سانتافه اولین شاسی بلند هیوندای خواهد بود که از پیشرانه هیبریدی بهره می برد.

انتظار می رود مدل های غیر هیبریدی تا پایان سال به فروشندگان برسد، در حالی که سانتافه 2021 هیبریدی ساخت کره در سه ماهه اول سال 2021 وارد بازار خواهد شد. یک مدل هیبرید پلاگین نیز در حال آمدن است، اگرچه جدول زمانی آن مشخص نشده است.

منبع: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید