تیگوان ۲۰۲۱ ؛ شاسی بلند جدید فولکس واگن در آستانه ورود به بازار+ تصاویر

کدخبر: 380380
شاسی بلند فولکس واگن تیگوان جدید که بسیاری از آن به عنوان رقیب جدی فولکس واگن گلف یاد می کنند و همچنین شرکت سازنده آن انتظار دارد که به پرفروش‌ترین خودروی کلاس خود تبدیل شود، در نیمه دوم سال آینده به بازار می آید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل  از خبر خودرو، خودروی شاسی بلند تیگوان در مدل ۲۰۱۸ هم جزو محدود محصولات فولکس واگن می باشد که وارد کشور ما شد و توانست محبوبیت قابل توجهی هم در ایران به عنوان یک خودروی با کیفیت بدست بیاورد 

Volkswagen-Tiguan-2021-1280-06.jpg

 

تیگوان 2021 مدل بنزینی را در تمام تیپ های خود و مدل دیزلی را در مدل استاندارد خود ارائه می کند.

آغاز تولید این خودرو در سال 2021 با ساخت تیگوان لایف، سپس تیگوان الگانس و در ادامه تیگوان R-Line کلید می خورد و لازم به ذکر است که همه آن ها از فناوری‌های پیشرفته امنیتی (از جمله سیستم ترمز فوری خودکار، سیستم کروز کنترل رادار، سیستم هشدار نقطه کور و دستیار رانندگی بین خطوط) به علاوه سیستم اپل کارپلی و اندروید اتو بهره می برند.

 

Volkswagen-Tiguan-2021-1280-10.jpg

 

هرکدام از مدل های این سری آپشن های مختلفی از جمله بنزینی یا دیزلی و یا دیفرانسیل جلو و تمام چرخ محرک دارند؛ مدل های بالاتر در این سری همچنین چراغ های LED ماتریکس و سیستم صوتی پریمیوم خواهند داشت.

جالب است بدانید که خودروی فولکس واگن تیگوان در حال سبقت از فولکس واگن گلف در فروش بود که شیوع ویروس کرونا مانع این امر شد.

 

Volkswagen-Tiguan-2021-1280-03.jpg

 

منبع: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید