تالارهای پذیرایی بازگشایی می شوند

کدخبر: 383192
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران اعلام کرد که تالارهای پذیرایی در آستانه بازگشایی با یک سوم ظرفیت هستند.

به گزارش اقتصادنیوز،خسرو ابراهیمی نیا در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: تاکنون پروتکل‌های بهداشتی از سوی وزارت بهداشت برای بازگشایی تالارهای پذیرایی طراحی شده و برخی چارچوب‌ها هم از سوی اتحادیه پیشنهاد شده که ظاهراً مورد تایید ستاد ملی کرونا قرار گرفته است.

وی افزود: در حال حاضر مکاتبات با استانداری تهران و مراجع ذیصلاح در حال انجام است تا شرایطی برقرار شود و تالارها در چارچوب مقرراتی که ابلاغ می‌شود و با یک سوم ظرفیت مجاز سالن‌ها بازگشایی شوند.  

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران در ادامه تصریح کرد: هنوز مجوز بازگشایی تالارها به صورت رسمی از سوی وزارت بهداشت ابلاغ نشده، اما روز چهارشنبه هفته گذشته موافقت ضمنی فرمانده ستاد مقابله با کرونا را دریافت کردیم. بنابراین هر زمان که بازگشایی تالارها به صورت مکتوب ابلاغ شود رسما اعلام خواهیم کرد.

ابراهیمی نیا پایان خاطرنشان کرد که این بازگشایی بعد از نزدیک به یک سال تعطیلی تالارها و ورشکستگی کامل آنها اتفاق خواهد افتاد.

این مقام صنفی پیش‌تر از از ورشکستگی کامل این صنف خبر داده و گفته بود که تسهیلات کرونایی هم نتوانسته به اعضای این صنف کمک کند. او همچنین گفته بود که بر اساس برآوردها  حدود ۱۰۰ هزار نفر  به صورت مستقیم و غیرمستقیم در پی تعطیلی تالارها بیکار شده اند.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد اعلام کرد

    آزمون کیفی مازوت آغاز شده و پیش‌نویس استاندارد یورو ۵ بنزین در حال تدوین است؛ دو خبری که از سوی مسوولین سازمان ملی…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید