قیمت انواع دیسک و صفحه کلاچ های موجود در بازار + جدول

کدخبر: 383391
در حال حاضر دیسک و صفحه کلاچ هرینگتون کد kk-150 مناسب برای پراید با قیمت 760هزار تومان ارزان ترین دیسک و صفحه کلاچ موجود در بازار است.

به گزارش اقتصادنیوز، در بین قطعات مورد استفاده در خودرو، دیسک و صفحه کلاچ  یکی از مهم ترین قطعات اتومبیل به شمار می روند که ارتباط میان موتور و سیستم انتقال قدرت را برقرار کرده و همچنین وظیفه قطع و وصل نیروی تولیدی موتور را برعهده دارند.

در واقع دیسک و صفحه کلاچ، اصلی ترین قطعه در مسیر انتقال قدرت است که در صورت خرابی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم خواهید کرد و حتی اگر پیشرانه سالم و ترمزهای درستی هم داشته باشید، تا وقتی سیستم کلاچ اتومبیل شما خراب باشد نمی توانید ماشین را به حرکت درآورید و از آن استفاده درستی داشته باشید.

عوامل زیادی در خرابی سیستم کلاچ و یا ضعیف شدن آن متاثر هستند که می توان به رانندگی در ترافیک با ترمزهای متعدد، رانندگی با شتاب زیاد و ناگهانی، فشار آوردن به موتور هنگام حرکت در سربالایی ها، وزن بالا و تعداد زیاد سرنشینان خودرو و همچنین پا گذاشتن روی پدال کلاچ در حین رانندگی اشاره کرد.

بررسی بازار قطعات خودرو و از جمله دیسک و صفحه کلاچ نشان می دهد که در حال حاضر دیسک و صفحه کلاچ هرینگتون کد kk-150 مناسب برای پراید با قیمت 760هزار تومان ارزان ترین دیسک و صفحه کلاچ موجود در بازار است.

در ادامه قیمت انواع دیسک و صفحه کلاچ های موجود در بازار آمده است.

Untitled-111

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید