چه کسانی توئیتر ایلان ماسک را مدیریت می کنند؟

ایده پولدارترین فرد جهان برای مدیریت شکایت مشتریان

کدخبر: 387348
اقتصادنیوز : پولدار ترین فرد جهان برای مدیریت حساب های شخصی خود و تسلا در توییتر، افرادی را استخدام خواهد کرد.

بر اساس گزارش اقتصادنیوز به نقل از انگجت، ایلان ماسک، رئیس شرکت خودروسازی الکتریکی تسلا، مسئولیت های زیادی را به عهده دارد اما به نظر می رسد نوشتن در توییتر یا مدیریت پیج توییتر دیگر بر عهده او نخواهد بود. این شرکت در حال استخدام کارمندان پشتیبانی از راه دور است که به همراه سایر وظایف ، می توانند شکایات مردم از او در توییتر را مدیریت کنند.

از جمله مسئولیت های شغلی متخصصان پشتیبانی انرژی تسلا ، حل و فصل یا هدایت مجدد شکایات در صورت لزوم و رسیدگی به رسانه هایی است که تفکر انتقادی به مدیرعامل دارند.

توئیتر

این شرکت سال گذشته بخش روابط عمومی خود را منحل کرد و طبق لیست شغلی ، متخصصان پشتیبانی اکنون "خط مقدم و چهره برند تسلا" هستند.

ماسک سابقه طولانی در پاسخ به سوالات و شکایات مشتری در توییت ها دارد. اگرچه برای یک مدیر عامل برجسته پرداختن به طور مستقیم به نگرانی های مصرف کننده تا حدودی تحسین برانگیز است اما او همچنین سابقه فحاشی در توییتر دارد. اینکه آیا این متخصصان پشتیبانی می توانند افرادی که تمایل به خراب کردن ایلان ماسک را دارند ناکام بگذارند یا مانع از توییت کردن فحاشی هایی شوند که باعث می شود ماسک عصبانی شود، هنوز مشخص نیست.

 

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در۱۶ اسفند ۹۹ منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ حجم معاملات اوراق بدهی توانست مجددا از مرز ۲۰۰ میلیاردتومانی گذر کند.

از دست ندهید
بلیط هواپیما