جدیدترین قیمت فلزات اساسی+جدول

کدخبر: 389584
اقتصادنیوز :‌امروز جدیدترین قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن منتشر شد که اگرچه برخی از فلزات همچنان افزایشی است اما به نظر می‌رسد بازار از تب و تاب خوشبینی به کشف ویروس کرونا افتاده و روند کاهشی به خود گرفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، جدیدترین قیمت انواع فلزات اساسی در بازار بورس لندن منتشر شد.قیمت‌هایی که در این بازار کشف می‌شود به عنوان مبنای قیمت در سایر بازارهای جهانی هم هست. 

جدیدترین قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن (LME) به این شرح است:

500

 

بررسی گراف قیمت فلز آلومینیوم نشان می‌دهد قیمت این فلز در یک ماه گذشته با نوسان‌های شدیدی همراه بوده اما اندکی کاهش یافته است. قیمت این فلز از 2 هزار دلار ابتدای ماه به 1987 دلار کاهش یافته است.

اما بررسی گراف قیمت فلز مس در یک ماه گذشته حاکی از نوسانات شدید قیمت بوده اما در مجموع نسبت به ابتدای ماه اندکی افزایش یافته است. به طوریکه قیمت 7840 دلار ابتدای ماه امروز به 7877 دلار رسیده است.

قیمت فلز روی در یک ماه گذشته کاملاً کاهشی بوده و از 2749.5 دلار یک ماه گذشته، امروز به 2565 دلار در هر تن سقوط کرده است.

به نظر می‌رسد قیمت فلزات اساسی پس از افزایش‌های اخیر که به دلیل خوشبینی در بازار پس از کشف ویروس کرونا ایجاد شد در حال اصلاح است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما