«گلکسی Z Flip ۳» و «Z Fold ۳» چه زمانی وارد بازار می شوند ؟

کدخبر: 390922
اقتصادنیوز :‌گوشی‌های سری نوت معمولا اواخر تابستان/ اوایل پاییز وارد بازار می‌شوند، بنابراین ما انتظار داشتیم که در همین بازه زمانی شاهد گوشی‌های تاشو و جدیدگلکسی باشیم، با این وجود، به نظر می‌رسد گوشی‌های گلکسی Z Fold۳ و Z Flip۳ در جولای (تیر/مرداد) سال جاری روانه بازار شوند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد از بازه زمانی پیشین خود سریعتر عمل کند و گوشی‌های تاشوی خود را سریعتر عرضه کند.

هنوز خیلی زود است که بگوییم صحت این بازه زمانی دقیق است یا خیر، اما به هر حال اگر این گوشی در بازه زمانی مذکور منتشر شود، یعنی سامسونگ روی فروش تابستانی محصولات خود حسابی ویژه باز کرده است. انتظار می‌رود که گوشی گلکسی Z Fold۳ تغییری در ترکیب UTG (Ultra Thin Glass) نسل دوم تاشو ایجاد کند و ممکن است دوباره به بدنه پلاستیکی باز گردد.

گوشی‌ «گلکسی Z Flip ۳»

شایعه شده است که صفحه نمایش Fold۳’s با نمایشگر داخلی ۶.۲۱ اینچی ۷.۵۵ اینچی در نمایشگر داخلی خود اندازه گیری می‌شود. شایعه دیگری می‌گوید که ممکن است گلکسی Z Fold۳ با همان قیمت Z Fold۲ وارد بازار شود: ۲۰۰۰ دلار. ما هنوز ندیده ایم که سامسونگ یک دستگاه تاشو ارائه دهد که از قلم S پشتیبانی کند. مدل‌های قبلی نمایشگر‌های بسیار ظریفی دارند.

برای Z Flip۳، صفحه نمایش داخلی ممکن است به صورت مورب به ۶.۷ اینچ استفاده شود و شایعه شده است که از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی برخوردار است.

تیتر یک
  • ولی‌ نصر و علی‌واعظ در فارن افرز تحلیل کردند

    اقتصادنیوز؛ ۲ استاد ایرانی-آمریکایی نزدیک به حلقه‌های فکری دموکرات و نزدیک به چهره‌های کنونی وزارت خارجه آمریکا در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما