رونمایی از دومین وَن برقی پژو

کدخبر: 392005
اقتصادنیوز : پژو پارتنر الکتریکی یک خودرو فرانسوی برقی است که امکانات بسیار ویژه ای دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان،  پژو پارتنر الکتریکی ۲۰۲۱ در نوع خود یک ماشین معمولی، اما بی نظیر است. علیرغم اینکه یک وانت بار با طراحی استاندارد است، اما به یک بخش بسیار کوچک از ون‌های برقی تعلق دارد که رقابت در آن به چند مدل محدود می‌شود و در این گروه، خودروی الکتریکی با پارامتر‌های پژو پارتنر الکتریکی یکی از موارد مورد علاقه در صنعت است.

پژو پارتنر الکتریکی یک خودرو فرانسوی برقی است که امکانات بسیار ویژه ای دارد. از آنجا که پژو پارتنر الکتریک یک وانت است، یعنی یک وسیله نقلیه تجاری، بنابراین نباید انتظار قدرت زیاد و پویایی عظیمی از آن داشته باشید. در حقیقت، موتور الکتریکی خودرو ۶۷ اسب بخار قدرت دارد و حداکثر سرعت آن ۱۱۰ کیلومتر در ساعت است.

GIfGzalxw8Pm

این خودرو برای کار در خدمات شهری کاملاً قابل قبول است. موتور پژو شریک الکتریکی با باتری‌های لیتیوم یون ۲۲.۵ کیلووات ساعت تأمین می‌شود که ۱۷۰ کیلومتر برد ون برقی را تأمین می‌کند. پویایی شتاب تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۱۸.۵ ثانیه است.

 این وسیله نقلیه الکتریکی می‌تواند از یک شبکه برق رسانی خانگی استاندارد و سه فاز و همچنین از یک ایستگاه شارژ با قدرت بالا شارژ شود. زمان شارژ بسته به نوع انتخاب شده از ۸ ساعت تا ۳۰ دقیقه متفاوت است.

0Z22PAP2pajK

 در بیرون، پژو پارتنر الکتریک یک ون با تناژ کوچک معمولی، از نوع کلاسیک است، یعنی یک محفظه بار همراه با یک کابین دارد. در کاپوت اتومبیل نه یک موتور دیزلی بلکه یک موتور الکتریکی جای گرفته است. باتری‌های ماشین در پایین و در امتداد کل محفظه بار قرار دارند، فضای داخلی زیادی برای حمل کالا حفظ شده است.

 

TFudOFPrbFy4

 ون ۲۰۲۱ Peugeot e-Partner مجهز به یک موتور برقی ۱۳۴ اسب بخاری است که نیروی خود را از یک پک باتری لیتیوم ایون ۵۰ KhW میگیرد و بر روی پلت فرم جدید EMP۲ طراحی شده است. حداکثر سرعت این مدل ۱۲۹ کیلومتر بر ساعت بوده و با یکبار شارژ کامل قابلیت پیمایش مسافتی ۲۷۵ کیلومتری را دارا است. 

 

تیتر یک
  • رویت هلال ماه شوال

    دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ روز اول شوال المکرم و عید سعید فطر است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما