وعده خوش نوبخت به بازنشستگان تامین اجتماعی

کدخبر: 393357
اقتصاد نیوز : نوبخت با بیان اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: برای بازنشستگان تامین اجتماعی مرحله دوم اعتبارات در اصلاحیه بودجه دیده شد.

به گزارش اقتصادنیوز ، «محمدباقر نوبخت» در جلسه علنی روز سه شنبه و در جریان بررسی لایحه اصلاحی بودجه ۱۴۰۰، اظهار داشت: دولت ۱۵ اصلاحیه برای بودجه ۱۴۰۰ اعمال کرد.

رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ تلاش شده که تکانه‌ای به بازار کالا و قیمت های آن وارد نکنیم، خاطرنشان کرد: تصمیم بر این شده است که در ۶  ماهه اول سال ارز ترجیحی حفظ شود تا فرصتی برای آماده کردن بسترها برای افزایش قیمت ارز فراهم شود و از افزایش قیمت در بازار جلوگیری کنیم.


بیشتر بخوانید:

بازنشستگان

وی با بیان اینکه دولت و مجلس در یک هدف مشترک به دنبال افزایش سطح رفاه عمومی هستند، گفت: دولت در بودجه ۱۴۰۰ تلاش کرده تا  کاهش قدرت خرید کارکنان دولت را جبران کند و بر همین اساس غیر از افزایش ۲۵ درصدی که برای حقوق کارکنان دیده شده بود، این میزان بر پاداش بازنشستگی کسانی که در ماه باقی مانده امسال و اوایل سال آینده بازنشسته می شوند اعمال شود.

نوبخت با بیان اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: برای بازنشستگان تامین اجتماعی مرحله دوم اعتبارات در اصلاحیه بودجه دیده شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما