چگونه در قرعه کشی ایران خودرو ثبت نام کنیم؟

کدخبر: 393781
اقتصادنیوز : فرایند خرید و ثبت نام محصولات شرکت ایران خودرو بصورت بازه ای و در زمان های مشخص و اعلام شده است که در این گزارش با نحوه ثبت نام ایران خودرو آشنا خواهید شد.

به گزارش اقتصادنیوز ،بنابر تصمیمات انجام شده، عموم مردم و مشتریان برای خرید محصولات ایران خودرو می توانند در بازه های زمانی مختلفی که در قالب قرعه کشی پیش فروش یا فروش فوق العاده برگزار می شوند، شرکت کنند که در هر سری اتومبیل های مختلفی توسط این شرکت قرار می گیرند و شما می توانید برای خرید هر یک از محصولات بنابر علایق و سلایق خود اقدام کنید. با این وجود در هر قرعه کشی شما تنها یکبار می توانید شرکت کنید و تنها یک محصول را انتخاب کنید و برای خرید بیش از یک محصول با ارور متقابل وب سایت روبرو خواهید شد.

با این حال از مهم ترین محصولات ایران خودرو می توان به پژو پارس، رانا، سمند، سمند سورن، پژو 206، پژو 405 و... اشاره کرد که از محبوب ترین خودروها در کشورمان هستند. 

خودروهای فروش فوق العاده 29 بهمن تا 1 اسفند ماه ایران خودرو

سیزدهمین فروش فوق العاده ایران خودرو، 6 محصول شامل 206 صندوقدار، پژو پارس بنزینی، سمند ال ایکس، سورن پلاس، رانا پلاس و دنا پلاس در رنگ های مختلف بصورت فروش فوق العاده سال 1400 است که عموم متقاضیان با داشتن صلاحیت های کافی، می توانند در این قرعه کشی، طبق آموزش ذیل ثبت نام نمایند.

*  تاریخ فک رهن و چاپ سند نیز بعد از یک سال از تاریخ دریافت خودرو می باشد.

*  تاریخ تحویل حداکثر 90 روز می باشد.

نام خودرو

رنگ خودرو

قیمت مصوب فروش (ریال)

206 صندوقدار

سفید، خاکستری، مشکی

1.308.720.010

پژو پارس بنزینی

سفید

1.215.474.750

سمند ال ایکس

سفید

1.167.353.722

سورن پلاس

مشکی، سفید

1.885.048.713

رانا پلاس

خاکستری متالیک، سفید، مشکی

1.795.166.318

دنا پلاس

سفید، مشکی، خاکستری متالیک، نقره ای، آبی کبود

1.661.223.076

 

با این وجود توجه داشته باشید که در حین ثبت نام ایران خودرو  حتما باید قوانین بازه ای که برای قرعه کشی هستند را بصورت کامل و دقیق مطالعه کنید و درغیر اینصورت با وجود موفق شدن در قرعه کشی، هیچ اتومبیلی به شما تعلق نخواهد گرفت چرا که شاید شما یک بند از قوانین را رعایت نکرده اید. بنابراین حتما قبل از ثبت نام، باید بصورت کامل اطلاعیه شرکت را مطالعه کنید. با این وجود ما تصمیم داریم در این گزارش از نمناک  شما را بصورت قدم به قدم با نحوه خرید خودرو از سایت ایران خودرو آشنا سازیم. همراه ما باشید.

در قدم اول  شما باید وارد وب سایت رسمی ایران خودرو  شوید و سپس از قسمت بالا گزینه «ورود کاربر » را انتخاب کنید.

ثبت نام ایران خودرو

قدم دوم؛  حساب کاربری خود را که از پیش ساخته اید را وارد کنید که باید دو کادر زیر یعنی کد ملی به همراه گذرواژه خود را در این بخش وارد نمائید. سپس گزینه «ورود » را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید که اگر شما رمز حساب کاربری خود را فراموش کرده اید، از قسمت زیرین می بایست گزینه «فراموشی رمز » را انتخاب نمائید.

نحوه ثبت نام ایران خودرو

قدم سوم؛  هم اکنون شما وارد حساب کاربری خود در وب سایت ایران خودرو شده اید که از قسمت بالا می توانید گزینه فروش فوق العاده  یا پیش فروش ایران خودرو  را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید این دو گزینه همیشه برقرار و فعال نیستند و تنها در بازه هایی که توسط اطلاعیه های ایران خودرو اعلام می شوند، تعدادی اتومبیل در این دو بخش (با توجه به پیش فروش یا فروش فوق العاده) اضافه خواهند شد. بنابراین از پیش فروش یا فروش فوق العاده ایران خودرو مطلع شوید و سپس گزینه مربوطه را انتخاب کنید.

طریقه ثبت نام ایران خودرو

قدم چهارم؛  بازه زمانی که ما این آموزش را در حال تهیه کردن هستیم، پیش فروش ایران خودرو فعال می باشد و این گزینه را انتخاب کردیم. همان گونه که مشاهده می کنید با انتخاب این گزینه، اتومبیل هایی که در این طرح هستند، در لیست زیر قرار دارند و شما می توانید محصول مورد نظر را با کلید «سفارش » انتخاب کنید.

ثبت نام ایران خودرو

قدم پنجم؛  هم اکنون باید یک سری موارد را مطالعه کنید که در داخل کادر قرمز رنگ مشخص شده اند و در صورت موافقت باید تیک گزینه کناری را بزنید. اما در سمت چپ تصویر، اطلاعات اتومبیل را مشاهده خواهید کرد که شامل آپشن ها و صورتحساب و تائید سفارش می باشد. در نهایت بعد از انتخاب گزینه های مشخص شده در تصویر باید کد امنیتی را وارد کنید و سپس از قسمت پائین «ثبت درخواست » را انتخاب کنید تا سفارش شما ثبت شود.

ثبت نام ایران خودرو

قدم ششم؛  در نهایت بعد از گذراندن مراحل بالا، سفارش شما با موفقیت ثبت شده است و دقیقا در قسمت پائین تصویر ذیل، کد شما در قرعه کشی درج شده است که باید این کد را تا روز قرعه کشی به همراه داشته باشید. هم اکنون می توانید از حساب خود خارج شوید.

ثبت نام ایران خودرو

 

 

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛۴ تیر

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات۴ تیر در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است:

از دست ندهید
بلیط هواپیما