کدام سهام ها امروز بیشترین و کمترین رشد را تجربه کردند؟

کدخبر: 400144
اقتصادنیوز: امروز سهامداران شرکت‌های مس شهید باهنر، پالایش نفت تهران و کیمیدارو در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه پاسارگاد، تولید پتروشیمی قائد بصیر و پتروشیمی تندگویان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش اقتصادنیوز ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۱۷هزار و ۱۸۲واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۰۷هزار و ۶۵۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۹۰۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۹۴۴میلیارد تومان در بیش از ۷۳۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرف.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های مس شهید باهنر، پالایش نفت تهران و کیمیدارو بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های نورد و قطعات فولادی، تولیدی چدن سازان و ایران تایر بیشترین افت را تجربه کردند.

 ddOdqcLdWU71

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۶۵۳میلیون ورقه به‌ارزش ۵۰هزار و ۷میلیارد تومان در ۳۳۸هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۶۲واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۹۹۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه پاسارگاد، تولید پتروشیمی قائد بصیر و پتروشیمی تندگویان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه تجارت نو، آسیا سیر ارس و توکاریل بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

 

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار سهام؛

    اقتصادنیوز: در پایان معاملات ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ شاخص‌های بازار افت کردند و ۱۳۱ نماد صف فروش داشتند. به نظر می‌رسد صف‌نشینی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما