ثبت نام وام کرونا تمدید شد

کدخبر: 421932
اقتصاد نیوز : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب‌دیده از کرونا که متقاضی استفاده از تسهیلات هستند تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ تمدید می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز ، حسین فلاح نژاد با تشریح شرایط ثبت نام تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا اظهار کرد: بر اساس ابلاغ قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و مصوبات هفتاد و یکمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در هشتم خرداد ۱۴۰۰، مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات و سایر حمایت‌های بانکی بنگاه های به شدت آسیب دیده از کرونا تمدید شده است و متقاضیان می‌توانند در سامانه کارا به آدرس اینترنتی https://kara.mcls.gov.ir ثبت نام نمایند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: بانک ها و مؤسسات اعتباری موظف به پرداخت تسهیلات کرونایی اعم از تسهیلات جدید یا تسهیلات مراحل قبل تا پایان آبان ماه ۱۴۰۰ هستند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز اضافه کرد: مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات مصوب ستاد ملی کرونا در بخش‌های گردشگری، ورزش و جوانان، فرهنگ و هنر و حمل و نقل ریلی و هوایی تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ مطابق همان دستورالعمل و شرایط ابلاغی قبلی تمدید می‌شود .

وی در خصوص بازپرداخت اقساط تسهیلات کرونا بیان کرد: بازپرداخت اقساط تسهیلات کرونایی اخذ شده توسط مشاغل و بنگاه‌های بخش‌های گردشگری، ورزش و جوانان و فرهنگ و هنر اعم از تسهیلات کرونایی قبلی و یا تسهیلات جدید تا پایان شهریورماه سال جاری امهال می‌شود.مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز حمایت‌های مالیاتی، بانکی، بیمه‌ای و سایر حمایت‌ها از جمله تمدید مهلت بازپرداخت‌ها را از جمله حمایت‌های اقتصادی در خصوص کسب و کارهای آسیب دیده دوران کرونا بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا عنوان کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما