:

پیش بینی چمران از درآمدهای شهرداری تهران

کدخبر: 432016
اقتصاد نیوز : مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت:دوره‌ی ششم شورا دوره‌ی تقریبا سختی است،به این دلیل که یک رکود شدیدی کشور را فرا گرفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در ارتباط زنده با اخبار ۱۸:۳۰ درباره رویکرد‌ها و برنامه‌های شورای ششم برای مدیریت کلان شهر تهران گفت: دوره‌ی ششم شورا و شهرداری تهران دوره‌ی تقریبا سختی است برای این‌که در حالی آغاز می‌شود که یک رکود شدیدی کشور را فرا گرفته است و همچنین در شهرداری تهران نیز این رکورد به خوبی خود را نشان می‌دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: به این ترتیب درآمد‌های شهرداری خیلی سخت به نظر می‌رسد که محقق شود، بودجه‌ای که شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسانده این به نظر ما سخت است به تحقق برسد که بتوانیم این بودجه را تامین کنیم و برای شهر و شهرداری داشته باشیم.
چمران ادامه داد: بایستی پروژه‌ها و کار‌هایی که مانده و بدهی‌هایی که شهرداری دارد همه‌ی این‌ها را حساب کرد و با چشم باز جلو رفت.

او افزود: ما حدود ۴۵۰ تا پروژه کوچک و بزرگ داریم که این‌ها نیمه تمام مانده که باید به پایان برسد که مهم‌ترین آن خط ۶ و خط ۷ متروی تهران است،درواقع خود متروی تهران با همین تاسیساتی که در حال حاضر دارد  ولی واگن کم دارد تا بتواند مسافر را جابه جا کند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره کار‌هایی که در ۴ سال آینده برای حمل‌و‌نقل قرار است انجام شود گفت: در ارتباط با اتوبوس هم وضعیت مانند مترو است ما به اتوبوس در شهر نیاز داریم. در ۴ سال پیش حدود ۶۵۰۰ حداقل اتوبوس کار می‌کرده و در حال حاضر تعداد آن‌ها نزدیک به دو هزارتا گفته می‌شود و این به مردم فشار می‌آوردو  باید اتوبوس تامین کرد برای تامین این‌ها شرایط مالی سختی وجود دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما