بیت کوین یک کانال دیگر را از دست داد

کدخبر: 434189
اقتصادنیوز : قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی ۳ درصد ریخت و کانال ۴۶ هزار دلار را از دست داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۳ درصد ریخت و کانال ۴۶ هزار دلاری را از دست داد.

هم اکنون هر بیت کوین با قیمت ۴۵ هزار و ۴۶۲ دلار در حال معامله است که نسبت به هفته پیش هم ۱.۷ درصد پایین تر است.با این احتساب ارزش کل بازار بیت کوین امروز به ۸۵۴ میلیارد دلار رسید و در ۲۴ ساعت گذشته ۷۷۱ هزار بیت کوین به ارزش ۳۵ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است.

تعداد بیت کوین‌های جهان هم امروز به ۱۸ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۷۴۳ عدد رسید.اتریوم نیز ۳۰۵۷ در حال معامله است که ۵.۶ درصد کاهش قیمت داشته است.

 باینانس کوین نیز ۶.۷ درصد از ارزش خود را از دست داد و روی ۴۰۰ دلار در حال معامله است.کاردانو نیز ۳.۷ درصد پایین آمد و الان ۲.۰۲ دلار در حال معامله است.

ریپل ۸ درصد ریخت و ۱.۱۲ دلار خرید و فروش می شود.ببشترین افت قیمت در میان.ارزهای مطرح بازار را داج کوین داشت و بیش از ۱۱ درصد منفی شد و هم اکنون ۲۹ سنت دست به دست می شود.ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم امروز ۴.۴۵ درصد ریخت و به ۱۹۲۶ میلیارد دلار رسید. تعداد ارزهای مجازی جهان نیز حالا به ۱۱ هزار و ۳۰۱ عدد رسیده است. 

تیتر یک
  • توقف روند افزایشی وام مسکن در ابتدای مهر ۱۴۰۰

    قیمت اوراق تسهیلات بانک مسکن درابتدای نخستین هفته پاییز رفتاری نوسانی را به ثبت رساند. با وجود نوسانات به ثبت رسیده…

از دست ندهید
بلیط هواپیما