در واریز حقوق مردادماه هیچگونه تاُخیر و توقفی ایجاد نشده است!

اطلاعیه مهم تامین اجتماعی درخصوص حقوق بازنشستگان

کدخبر: 435742
اقتصاد نیوز : سازمان تامین اجتماعی در ارتباط با تاخیر در پرداخت حقوق مردادماه بازنشستگان اعلام کرد: در پرداخت حقوق مرداد ماه بازنشستگان تامین اجتماعی هیچگونه تاُخیر و توقفی ایجاد نشده است و منظور وزیر محترم، ایجاد تاخیر در سایر صندوق‌های بازنشستگی که منابع مالی آنها از محل بودجه کل کشور تامین می‌شود بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز ، سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای در ارتباط با تاخیر در پرداخت حقوق مرداد بازنشستگان توضیح داد.

در متن اطلاعیه سازمان آمده است: «با توجه به اعلام وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر تاُخیر در پرداخت مستمری مردادماه بازنشستگان به دلیل تعطیلی چند روزه کشور به اطلاع می‌رساند در پرداخت حقوق مرداد ماه بازنشستگان تامین اجتماعی هیچگونه تاُخیر و توقفی ایجاد نشده است و منظور وزیر محترم، ایجاد تاخیر در سایر صندوق‌های بازنشستگی که منابع مالی آنها  از محل بودجه کل کشور تامین می‌شود بوده است.

این سازمان بر اساس برنامه ریزی دقیق منابع و مصارف سالیانه و ماهیانه مندرج در بودجه سالیانه، طبق روال گذشته علیرغم مشکلات، با اتکا به منابع داخلی اعم از وصولی (درآمد) ماهیانه، سود سهام سازمان در شرکتها (حدود ۵ درصد کل منابع) و وصول مطالبات از اشخاص از جمله دولت، مستمری را در موعد مقرر (حتی روزهای تعطیل) واریز نموده است.»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما