ایرانیان بزرگترین خریداران مسکن در ترکیه هستند؟

کدخبر: 436561
اقتصاد نیوز : مهدی پازوکی گفت: این چنین است که ایران بزرگترین جمعیت خریدار مسکن در ترکیه می‌شود؛ در حالی که طبق قانون می‌توان سرمایه‌ها را در همین کشور صرف رونق و رشد و توسعه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، یک کارشناس اقتصادی، دلایل خروج سرمایه از کشور را توضیح داد و گفت: این در حالی است که طبق قانون می‌توان سرمایه‌ها را در همین کشور صرف رونق و رشد و توسعه کرد.

مهدی پازوکی در کلاب‌هاوس خبرآنلاین با موضوع، رضایی، مخبر؛ دو فرمانده در یک میدان، با انتقاد از جو منفی که علیه سرمایه در کشور شکل گرفته است، به مانورهای تبلیغاتی علیه ویلاسازی در لواسان اشاره کرد و اظهار داشت: شما وقتی این تبلیغات صورت می‌گیرد، اما در نهایت معلوم نمی‌شود ماجرا سوء استفاده بود یا نوعی بزرگنمایی.

وی افزود: هیچ اخلاگر و زمین‌خواری با مصادره زمین و تخریب ویلایش روبه‌رو نمی‌شود. این‌گونه نوعی بی‌اعتمادی در جامعه شکل می‌گیرد که محصول آن  سرازیر شدن سرمایه‌های ایران به کشورهای همسایه خصوصا ترکیه است.

چرا ایرانیان بزرگترین خریدار مسکن در ترکیه هستند؟

پازوکی در توضیح این مطلب خاطرنشان کرد: این چنین است که ایران بزرگترین جمعیت خریدار مسکن در ترکیه می‌شود؛ در حالی که طبق قانون می‌توان سرمایه‌ها را در همین کشور صرف رونق و رشد و توسعه کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما