زمان آغاز پرواز اربعین حسینی اعلام شد/ قیمت بلیط رفت و برگشت چند؟

کدخبر: 438792
اقتصاد نیوز : سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام پروازهای اربعین امسال توسط ۱۲ ایرلاین داخلی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمدحسن ذیبخش ، اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته 30 هزار زائر ایرانی که دولت عراق مجوز ورود آنها را برای اربعین صادر کرده از تاریخ 28 شهریور 1400 تا 10 مهر از طریق 6 فرودگاه حضرت امام (ره) مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و اهواز به این کشور منتقل می شوند

وی با بیان اینکه در صورت نیاز می توانیم تعداد فرودگاه ها را افزایش دهیم افزود: در مجموع 400 پرواز رفت و برگشت در ایام اربعین امسال برای جابجایی زائران ایرانی انجام خواهد شد.پذیبخش با اعلام اینکه زائران عتبات عالیات باید تست منفی PCR هفتاد و دو ساعته داشته باشند، گفت: شرکت های هواپیمایی قشم، تابان، زاگرس، وارش، معراج، ماهان، آسمان، کاسپین، فلای پرشیا، هما و کیش ایر، 400 پرواز اربعین امسال را انجام خواهند داد.

 

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین در پاسخ به این پرسش که قیمت بلیط پرواز اربعین به چه میزان است، تصریح کرد: انجمن شرکت های هواپیمایی در حال بررسی قیمت پروازهای اربعین است.

به گزارش تسنیم،  پیگیری ها حاکی از آن است احتمالا قیمت بلیط رفت و برگشت پروازهای اربعین حدود 4.5 میلیون تومان خواهد بود.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۰ شهریور

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۳۰ شهریور در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده ا…

از دست ندهید
بلیط هواپیما