ورود قاچاقی و زیرزمینی دلار به ایران +فیلم

کدخبر: 452612
محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور گفته که ایران پول نفتی را که قاچاقی می‌فروشد به صورت زیرزمینی و قاچاقی وارد کشور می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، طی یکی دو روز گذشته چند نقل قول درباره بیشتر شدن ورود دلار به اشکال مختلف به ایران مطرح شده که جالب به نظر می رسند، امام جمعه مشهد از یک سو و محسن رضایی از سوی دیگر در کنار یک گزارش خارجی درباره نحوه ورود این دلارها به ایران توضیح داده‌اند.


*** محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور گفته که ایران پول نفتی را که قاچاقی می‌فروشد به صورت زیرزمینی و قاچاقی وارد کشور می‌کند، درست در سوی دیگر ایران، سید احمدی علم الهدی در سخنرانی نماز جمعه اعلام کرده که با جرات ورزی این دولت ایران می‌تواند پول فروش نفت را وارد کند و نیازی به ارتباط با بانک‌ها ندارد. این اتفاق در کنار اهمیت اقتصادی که می‌تواند داشته باشد نگرانی‌هایی هم به وجود می‌آورد.

*** بارش‌های چند روز گذشته تا اندازه کمبود بارش از ابتدای امسال را جبران کرده است اما هنوز هم طبق گزارش‌های رسمی ۴۰ درصد ظرفیت سدهای در ایران خالی است.

*** بعد از مدت ها یک خبر خوب درباره کرونا شنیده‌ایم و آن تغییر شکل ویروس است اما اینبار جهشی که اتفاق افتاده به ضرر ویروس تمام شده و این سوال را به وجود آورده که آیا پایان کابوس کرونا در راه است؟

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما