بحران در آمریکا / شرکت کراگر دومین هدف اطلاعیه‌های قلابی

کدخبر: 452675
صدور یک اطلاعیه‌ی قلابی پذیرش بیت‌کوین توسط شرکت کراگر، این شرکت را دچار مشکلاتی کرد. این دومین بار در هفته‌های اخیر است که دروغ‌هایی در مورد پذیرش بیت‌کوین در فروشگاه‌های زنجیره‌ای آمریکا منتشر شده و سپس تکذیب می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، به‌دنبال صدور یک اطلاعیه قلابی پذیرش بیت کوین توسط شرکت کراگر که بزرگترین سوپرمارکت زنجیره‌ای را در آمریکا مدیریت می‌کند، این شرکت دچار مشکلاتی شد.

رویترز گزارش داد، کراگر می‌گوید در حال تحقیق در مورد نحوه صدور اطلاعیه مذکور است و این شرکت هرگز با پذیرش بیت کوین به عنوان روشی برای پرداخت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای خود موافقت نکرده است.

مهر نوشت؛ این دومین بار در هفته‌های اخیر است که دروغ‌هایی در مورد پذیرش بیت کوین در فروشگاه‌های زنجیره‌ای آمریکا منتشر شده و سپس تکذیب می‌شود. بیانیه مذکور در مورد پذیرش بیت کوین توسط کراگر در فصل تعطیلات کریسمس، ابتدا در صفحه روابط با سرمایه گذاران این شرکت منتشر و به سرعت پاک شد.

 

کراگر می‌گوید این صفحه به طور خودکار به روز می‌شود و پس از دریافت فیدی دستکاری شده از طریق سایت PR Newswire اطلاعیه دروغ مذکور به آن افزوده شده است.

تحقیقات مستقل در این زمینه ادامه دارد. پیش از این در شهریور ماه والمارت هم هدف کلاهبرداری مشابهی قرار گرفته بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما