مدیرعامل شرکت آمیکو خبر داد

عرضه‌ اولین پیکاپ دوکابین

کدخبر: 452687
مدیرعامل شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) خبر از عرضه پیکاپ دوکابین با گیربکس اتوماتیک در آینده نزدیک داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، شهرام فداکار صبح امروز (شنبه) در نشست خبری این شرکت با موضوع معرفی محصول جدید (آسنا اتوماتیک) با بیان اینکه پلتفرم این خودرو همان آسنا دنده‌ای است که ویژگی‌های آن ارتقا یافته و تریم داخلی کاملا تغییر پیدا کرده است، اظهار کرد: آسنا اتوماتیک اولین پیکاپ دوکابین است که با ویژگی های خاص و گیربکس اتوماتیک به بازار عرضه خواهد شد. این محصول مجهز به یک پیشرانه چهار سیلندر خطی ۲.۴ لیتری‌ توربو با توان ۲۱۸ و گشتاور ۳۲۰ نیوتون متر است.

مدیرعامل‌ آمیکو نقطه قوت آسنا اتوماتیک را گیربکس اتوماتیک پانچ فرانسوی دانست و گفت: این گیربکس روی محصولاتی همچون خودروهای جنرال موتورز و BMW هم استفاده شده است. 

وی اعلام کرد: در حال حاضر فروش و عرضه ۵۰۰ دستگاه برنامه‌ریزی شده که بخشی از آن تا پایان امسال و باقی آن در سال آینده  عرضه می‌شود. 

فداکار یکی از مهمترین ویژگی‌های این محصول را راحتی سواری آن در مقایسه با هایلوکس دانست و گفت: دوکابین بودن آسنا اتوماتیک و راحتی کابین پشت، علاوه بر قابلیت های آفرود، امکان مصرف برای خانوارها در جاده‌های شهری را هم فراهم می‌کند. 

مدیرعامل آمیکو در رابطه با خدمات پس از فروش این خودرو گفت: خدمات پس از فروش آسنا اتوماتیک به سبب گیربکس اتوماتیک آن بسیار ویژه خواهد بود. از جمله برنامه‌ریزی های ما در دوران گارانتی آسنا اتوماتیک، تعویض گیربکس به جای تعمیر است. تمامی قطعات مهم این خودرو شامل موتور، گیربکس، توربو شارژ و نظایر آن موجود است و مشتریان دغدغه ای در ارتباط با این موضوع نخواهند داشت.

به گزارش ایسنا، پیش‌بینی می‌شود که قیمت این محصول بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان باشد اما به گفته مدیرعامل آمیکو، تا پایان هفته جاری، بررسی‌های لازم برای قیمت این محصول انجام و پس از آن قیمت اعلام خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما