رییس‌کل گمرک ایران به ارمنستان سفر کرد

کدخبر: 460607
اقتصادنیوز: هیات ایرانی به سرپرستی رییس گمرک جمهوری اسلامی ایران با استقبال رستم باداسیان، رییس کمیته درآمدهای دولتی ارمنستان از طریق مرز زمینی مغری وارد جمهوری ارمنستان شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، پس از مراسم استقبال، طرفین از گذرگاه مرزی و گمرک مغری بازدید کرده و از نزدیک با شرایط خدمت‌رسانی به فعالان اقتصادی و شهروندان آشنا شدند.

در این دیدار دوطرف همچنین موضوعات مورد علاقه در زمینه همکاری‌های گمرکی، تسهیل تشریفات گمرکی، مسائل مربوط به بهبود شرایط حمل و نقل کالا، روش‌های تبادل اطلاعات و سازوکارهای مبارزه با قاچاق کالا و افزایش اثربخشی آن و لزوم افزایش تماس‌های مستقیم بین رؤسای گذرگاه‌های مرزی نوردوز و مغری را مورد بررسی قرار دادند.

برنامه‌های سفر رییس گمرک جمهوری اسلامی ایران به ارمنستان که از روز گذشته آغاز شده است، امروز ۱۸ آذر ماه در ایروان ادامه خواهد یافت. دیدار با آقایان باداسیان رییس کمیته درآمدهای دولتی، کروبیان وزیر اقتصاد و سانوسیان وزیر مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌های جمهوری ارمنستان و همچنین دیدار با فعالان اقتصادی ایرانی مقیم ارمنستان از جمله برنامه‌های رییس کل گمرک ایران در ایروان است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما