گزارش اقتصادنیوز از معاملات امروز بازار ارزهای دیجیتال؛

زنگ خطر برای بیت کوین/ جهش خیره کننده اوالانچ!

کدخبر: 462658
اقتصادنیوز: دیروز بیت کوین با سقوط به کانال 45 هزار دلاری به پایین ترین محدوده قیمتی 14 روز گذشته رسید و اکنون با قیمت 47 هزار دلار معامله می شود؛ تحلیلگران معتقدند که بیت کوین در مقطع حساسی قرار دارد چراکه فروشندگان همچنان فعال هستند و شکسته‌شدن حمایت‌های فعلی می‌تواند با سقوط عمیق‌تر قیمت بیت کوین همراه باشد.

به گزارش اقتصادنیوز ،  چند روز گذشته بیت کوین با اعلام خبر عدم تغییر نرخ بهره آمریکا رشد خوبی را تجربه کرد، و از نیمه کانال 46 هزار دلاری به نزدیکی کانال 50 هزار دلار رسید، اما اوضاع آنطور که انتظار می رفت پیش نرفت، چرا که خرس ها وارد بازار شدند و روند بیت کوین مجددا نزولی شد و دیروز تا سطح 45 هزار و 500  دلار سقوط کرد که این محدوده پایین ترین محدوده قیمتی از زمان سقوط شارپی 13 آذرماه ( دو هفته گذشته) به شمار می رود.

قیمت بیت کوین اکنون تا محدوده قیمتی 47 هزار دلار بالا آمده است اما همچنان افت 2 درصدی را در مقیاس هفتگی نشان می دهد.  تحلیلگران بازار کریپتو معتقدند که بیت کوین در مقطع حساسی قرار دارد چراکه  فروشندگان همچنان فعال هستند و شکسته‌شدن حمایت‌های فعلی می‌تواند با سقوط عمیق‌تر قیمت بیت کوین همراه باشد.

ارزش بازار بیت کوین باز هم افت کرده و بسیار کمتر از 900 میلیارد دلار است.

اتریوم همچنان زیر 4 هزار دلار

اتریوم طی چند روز اخیر دوبار سقوط به کانال 3700 دلاری را تجربه کرده است. رمزارز دوم بازار اگرچه پس از آن کمی خود را بازیابی کرده است اما همچنان در زیر مجدوده 4 هزار دلاری قرار دارد. اتریوم در این لحظه با رشد 2 درصدی در 24 ساعت گذشته با قیمت 3954 دلار در حال معامله است، اما در مقیاس هفتگی همچنان افتی 1.5 درصدی را نشان می دهد.

روز سبز آلت کوین ها/ جهش خیره کننده اوالانچ

 اغلب آلت کوین ها روز گذشته به تبعیت از ریزش شدید بیت کوین نزولی بودند، اما امروز تا حدودی خود را بازیابی کرده اند و روز آرامی را سپری می کنند. سولانا امروز 2 درصد، ریپل 3 درصد، ترا 9 درصد، پالیگان 9 درصد، یونی سواپ 9 درصد و چین لینک 4 درصد رشد را ثبت کردند.  دوج کوین و شیبا نیز رشد اندکی را ثبت کرده اند.

اوالانچ را می توان برنده امروز بازار رمزارزها نامید. این رمزار رشد فوق العاده 12 درصدی را در 24 ساعت گذشته ثبت کرده است . بازدهی هفتگی این رمزارز نیز رشد خیره کننده 40 درصدی را نشان می دهد. اوالانچ اکنون بالاتر از ترا در رتبه نهم بازار ایستاده است و با قیمت 116 دلار معامله می شود. از زمانی که پلتفرم بلاکچین پشتیبان این ارز خبر دسترسی USDC بر بستر این شبکه را منتشر کرد، این رمزارز روند صعودی پرشتابی را ثبت کرده است.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال

حجم معاملات در بازار امروز تا این لحظه ( ساعت 16:50) 109 میلیارد دلار است و ارزش بازار ارزهای مجازی نیز با ثبت رشد 1.3 درصدی اکنون حدود 2.1  تریلیون دلار است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما