پیش بینی قیمت سکه امروز 29 آذر 1400،

ریزش شبانه قیمت سکه/بازار منتظر قیمت طلا

کدخبر: 463041
اقتصادنیوز: قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته کانال 13 میلیون را از دست داد و به مرز 12 میلیون تومانی رسید اما معامله گران قیمت امروز سکه 29 آذرماه 1400 را چطور پیش بینی کرده اند؟

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت سکه امامی روز گذشته 65  هزار تومان ارزان شد  و تا نزدیک  مرز حساس  13 میلیون تومان  عقب نشینی کرد و به 13 میلیون و 50 هزار تومان رسید.

در شرایط کنونی نگاه کاهشی های بازار به کانال 13 میلیونی و مهم تر محدوده مقاومتی 12 میلیون و 800 هزار تومانی است. در صورتی که محدوده های یاد شده شکسته شوند، سرعت نزول در بازار سکه بیشتر خواهد شد.

اردوغان افسار دلار را کشید / جهش قیمت لیر ترکیه پس از سخنرانی اردوغان

پیش بینی سکه بازان از قیمت سکه در آخرین روز پاییز 1400


 

در اکو ایران ببینید؛

 

نگاه معامله گران سکه  به طلا و دلار 

البته این اتفاق  در حالی  رخ داد که قیمت اونس طلا در بازار های  جهانی بار دیگر به مرز 1800 دلار رسید . بنابراین معامله‌گران سکه به رفتار امروز اونس طلا نیز توجه زیادی خواهند داشت. با این حال، در صورتی که فلز زرد امروز مرز هزار و ۸۰۰ دلار را حفظ کند ، افزایشی‌های بازار سکه نیز فعالانه‌تر در موقعیت خرید قرار خواهند گرفت.

برخی معامله گران باور دارند که ممکن است معامله گران با شروع روز دوشنبه نیز افت شب گذشته را جبران کنند. البته بخش زیادی از رفتار بازیگران سکه بستگی به این دارد که دلار بتواند زیر محدوده ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومانی تثبیت شود یا اینکه بتواند بار دیگر خود را به سوی مرز ۳۰هزار تومانی بکشاند.

اما در معاملات پشت خطی  شب گذشته معامله گران قیمت سکه برای امروز دوشنبه  29 آذر 1400 را چگونه  پیش بینی کرده اند؟ 

نزول قیمت سکه در معاملات پشت خطی

در معاملات پشت خطی شب گذشته  قیمت سکه مرز 13 میلیون تومان را از دست داد و بر روی 12 میلیون و 955 هزار تومان ایستاد. این قیمت نسبت   به معاملات پشت خطی شنبه شب 30 هزار تومان پایین تر  بود. قیمت سکه در معاملات پشت خطی جمعه شب بر روی 13 میلیون و 25 هزار تومان قرار داشت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما