سکه دست به دامن طلا و دلار شد

افت شبانه قیمت سکه/پیش بینی قیمت سکه 20 دی

کدخبر: 467975
اقتصادنیوز: قیمت سکه روز گذشته افت سنگینی را تجربه کرد اما معامله گران قیمت سکه را برای امروز دوشنبه 20 دی دی 1400 را چگونه پیش بینی کرده اند؟

به گزارش اقتصادنیوز ، بازار سکه روز گذشته شاهد ریزش قیمت سکه بود. این فلز گزان بهای داخلی عصر دیروز 424 هزار تومان  کاهش را تجربه کرد و با 12 میلیون و 420 هزار تومان معامله شد.

قیمت دلار روز گذشته تقریبا 740 هزار توما ارزان شد و به طبع آن قیمت سکه نیز وارد فاز نزولی شد. 

سیگنال ریزشی مذاکرات وین به دلار، سکه و خودرو

قیمت سکه دست به دامن طلا ودلار شد 

بازار جهانی طلا هم دیروز یکشنبه تعطیل بود. کارشناسان بازار سکه و طلا هم با توجه به ریزش شدید بازار بین‌المللی رمز‌ارز‌ها در روز‌های اخیر احتمال افزایش قیمت طلای جهانی و در نتیجه آن احتمال افزایش قیمت سکه را برای روز‌های آتی می‌دهند. 

در واقع سکه امروز به خون افزایشی اونس طلا یا دلار نیاز دارد، در غیراینصورت افت قیمت فلز گران بهای داخلی ادامه پیدا خواهد کرد.  

تحلیل گران فنی باور دارند در صورتی که محدوده ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی سکه امامی از دست برود،‌احتمال افت قیمت فلز گران بهای داخلی تا محدوده ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان وجود خواهد داشت. البته دیشب سکه توانست خود را تا محدوده ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بالا کشید و این مساله کمی صعودی های بازار را خوشبین به روند ابتدای روز جاری کرده است.

اما در معاملات پشت خطی  شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز دوشنبه  20 دی  دی 1400 را چگونه  پیش بینی کرده اند؟ 

افت شدید قیمت سکه در معاملات پشت خطی

قیمت سکه دیشب در معاملات پشت خطی بر روی 12 میلیون و 380 هزار تومان قرار گرفت که نسبت به معاملات پشت خطی شنبه شب افت 425 هزار تومانی را نشان می دهد. این قیمت نسبت به معاملات نقدی روز گذشته 40 تومان پایین تر بود.قیمت سکه روز گذشته بر روی 12 میلییون و 420 هزار تومان قرار داشت.

 

تیتر یک
  • در نظرسنجی کیتکونیوز مطرح شد

    اقتصادنیوز: تحلیلگران کیتکونیوز به آینده طلا در هفته جاری خوش‌بین هستند و پیش‌بینی می‌کنند این فلز گرانبها شاهد افزایش…

از دست ندهید
فلای تودی