احتیاط بازیگران بزرگ بازار سکه

قیمت سکه جان گرفت/پیش بینی بازار سکه 21 دی

کدخبر: 468238
اقتصادنیوز : قیمت سکه روز گذشته با کمک قیمت اونس طلا بالا رفت اما معامله گران قیمت سکه را برای امروز سه شنبه 21 دی 1400 را چگونه پیش بینی کرده اند؟

به گزارش اقتصادنیوز ؛ قیمت سکه در روز های گذشته مرز 13 میلیون تومان را از دست داد و به کانال 12 میلیون تومان عقب نشینی کرد اما روز گذشته ورق برگشت و این فلز گران بهای داخلی وارد فاز افزایشی شد. روز گذشته با صعود طلای جهانی به بالای مرز 1800 دلار  قیمت سکه جان دوباره گرفت.

قیمت سکه عصر روز گذشته توانست  80 هزار تومان بر ارزش خود بیفزاید و  با 12 میلیون و 500 هزار تومان مبادله  شد. به عبارت دیگر روز دوشنبه توانست خود را در سطح ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی تثبیت کند. سکه در این روز با قدرت توانست حمایت ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی را به عنوان کف جدیدی تعریف و سپس حرکت خود به سوی سطوح بالاتر را آغاز کند.

ریسک کم قیمت سکه در بازار طلا 

با وجود رشد قیمت سکه،‌هم چنان حباب این فلز گران بها بالاست و در محدوده ۵ درصدی قرار دارد. این سطح حباب موجب می شود که بازیگران بزرگ در خرید فلز گران بهای داخلی احتیاط بیشتری کنند. با این حال، سکه در بین سایر قطعات طلا، ریسک کمتری برای خرید دارد.

اما در معاملات پشت خطی  شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز سه شنبه  21 دی  دی 1400 را چگونه  پیش بینی کرده اند؟ 

رشد قیمت سکه در معاملات پشت خطی

قیمت سکه دیشب در معاملات پشت خطی بر روی 12 میلیون و 470  هزار تومان قرار گرفت که نسبت به معاملات پشت خطی یکشنبه شب رشد  90 هزار تومانی را نشان می دهد. این قیمت نسبت به معاملات نقدی روز گذشته 30 هزار تومان پایین تر بود.قیمت سکه روز گذشته بر روی 12 میلییون و 500 هزار تومان قرار داشت

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما