رشد اندک قیمت سکه در بازار شبانه

ترس و احتیاط در بازار سکه/پیش بینی قیمت سکه

کدخبر: 479500
اقتصادنیوز : قیمت سکه روز گذشته بر مدار صعود قرار گرفت اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 9 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت سکه روز گذشته بر مدار صعود قرار گرفت. این فلز زرد رنگ عصر دیروز توانست 20  هزار تومان‌ بر ارزش خود بیفزاید و کانال 12 میلیون تومان را لمس کند.

ترس و احتیاط در بازار سکه

هفته گذشته با خبر آغاز جنگ بین روسیه و اوکراین  قیمت اونس طلا  در بازار جهانی افزایش چشمگیری داشت. اما با این وجود قیمت سکه کماکان آن طور که انتظار میرفت نتوانست افزایش پیدا کند و بالای 12 میلیون و 200 هزار تومان قرار بگیرد . 

 از طرفی هم بازار ارز تهران  در چند روز اخیر شاهد نوسان محدود قیمت دلار بود. همین امر باعث شده که سکه بازان  با ترس و احتیاط وارد بازار شوند و دست به خرید  بزنند. 

برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند که قیمت سکه در صورتی می تواند به سمت بالا حرکت کند که بار دیگر  همزمان مورد حمایت اونس طلا و نرخ دلار قرار بگیرد. 

اما در معاملات پشت خطی شب گذشته  معامله گران قیمت سکه را برای امروز 9 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

رشد قیمت سکه در معاملات پشت خط

قیمت سکه در  معاملات پشت خطی دیشب وارد کانال 12 میلیون تومان شد. این فلز گران بها  شب گذشته با 12 میلیون و 20 هزار تومان معامله شد؛ این قیمت نسبت به معاملات پشت خطی  شنبه شب 5 هزار تومان رشد کرده بود.

همچنین در اکوایران ببینید : ریشه آتش‌بس زودهنگام در بازارها

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی