قیمت ارز‌های دیجیتالی امروز 9 اسفند 1400 + جدول

کدخبر: 479561
شما می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در نهم اسفند را در ادامه این خبر ببینید.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

تعداد بیت کوین‌هایی که آخرین تراکنش آن‌ها بین ۶ تا ۱۲ ماه پیش بوده است با کاهش چشمگیری رو به رو شده و  تعداد بیت کوین‌هایی که آخرین تراکنش آن‌ها بین ۱ تا ۲ سال پیش بوده هم با کاهش چشمگیری رو به رو شده است. می‌توان از این ۲ پارامتر این برداشت را داشت که سرمایه گذار‌های کوتاه مدت رو به کاهش و سرمایه گذاران میان مدت رو به افزایش هستند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۱۹.۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۱۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۱۳.۶۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۹.۶۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۴۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

 

ارز دیجیتال

قیمت (دلار)

قیمت (تومان)

بیت کوین

37,938

۱,۰۱۸,۱۵۵,۱۱۵

اتریوم

2,612

۷۰,۰۱۰,۸۷۳

تتر

1

۲۶,۷۴۴

بایننس کوین

362

۹,۶۹۱,۱۴۷

ای یو اس دی کوین

0.99

۲۶,۷۲۱

ریپل

0.72

۱۹,۳۳۲

 

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران، ۴ خرداد

    اقتصادنیوز : نیم قرن با اقتصاد ایران روایتی است از تحولات، شخصیت‌ها و شاخص‌های اقتصاد ایران و موضوعاتی که به نوعی با…

از دست ندهید
فلای تودی