سیب و پرتقال کیلویی چند؟

قیمت میوه شب عید اعلام شد

کدخبر: 482918
سعید پازوکی سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از تعیین قیمت میوه تنظیم بازاری شب عید خبر داد و گفت: در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که امروز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران برگزار شد قیمت‌‌های میوه برای عید نوروز به تصویب رسید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از تعیین قیمت میوه تنظیم بازاری شب عید خبر داد که براساس آن قیمت پرتقال 9 هزار تومان، سیب قرمز 11 هزار تومان و سیب زرد 12 هزار تومان تعیین شد.

سعید پازوکی سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از تعیین قیمت میوه تنظیم بازاری شب عید خبر داد و اظهارداشت: در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که امروز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران برگزار شد قیمت‌‌های میوه برای عید نوروز به تصویب رسید.

به گفته این مسئول، براساس نظرات کارشناسی اعضای ستاد  تنظیم بازار هر کیلو پرتقال 9 هزار تومان، سیب قرمز 11 هزار تومان و سیب زرد 12 هزار تومان تعیین شده است.

پازوکی گفت: برخورد قانونی با متخلفان و اخلالگران بازار در دستور کار دستگاه نظارتی قرار دارد و با هرگونه احتکار کالا و افزایش نامتعارف قیمت‌ها براساس قانون رسیدگی و برخورد می‌شود.

وی با تأکید بر نظارت بر بازار شب عید گفت: تیم‌های گشت و نظارت جهاد کشاورزی با همکاری سایر نهادها، گشت‌های منظمی در سطح شهر خواهند داشت و با هرگونه سودجویی مقابله می‌شود.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران این را هم گفت که ذخیره کالاهای اساسی به میزان کافی در انبارها موجود است و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی