آرامش نسبی در رمز ارزها

شناسایی عامل رشد شیبا / بیت کوین همچنان در کانال 40 هزار دلار

کدخبر: 488491
اقتصادنیوز : بازار رمز ارزها فعلا متعادل است. به جز چند مورد، مابقی ارزها نوسان زیادی نداشته اند که این آرامش به دلیل نوسان محدود بیت کوین در حدود قیمت 40 هزار دلار است.

به گزارش اقتصادنیوز ، امروز بیت کوین تغییر خاصی نداشته و قیمت آن در حدود همان 40100 دلار است که دیروز هم در همین محدوده معامله می شد. البته بامداد امروز فروشندگان یک بار دیگر شانس خود را برای پایین بردن قیمت امتحان کردند اما ناموفق بودند. قیمت تا حدود 39400 دلار هم پایین رفت اما پس از آن دوباره به بالای 40 هزار دلار بازگشت.

ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته بیش از 28 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن هم 763 میلیارد دلار است.

با توجه به کاهش قیمت اخیر بیت کوین، انتظار می رفت که تعداد ماینرها به دلیل کم شدن پاداش آن ها، کاهش پیدا کند اما اطلاعاتی که وبسایت گلاسنود منتشر کرده نشان می دهد رقابت در صنعت استخراج بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است.

جدال خریداران و فروشندگان اتریوم در مرز 3000 دلار

اتریوم امروز وضعیت نسبتا بهتری از بیت کوین دارد. ارز دوم بازار، امروز حدودا یک درصد رشد کرده و حوالی 3050 دلار معامله می شود. قیمت اتریوم بامداد امروز به کمتر از 3000 دلار هم افت کرد اما مجددا به بالای آن بازگشت و فعلا معاملات آن بدون هیجان خاصی دنبال می شود.

ارزش معاملات اتریوم در شبانه روز گذشته 18 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن هم 367 میلیارد دلار است. اتریوم در مقیاس هفتگی همچنان منفی است و کاهش 8 درصدی را روی تابلو معاملات نشان می دهد.

دلیل رشد شیبا مشخص شد

آلت کوین ها امروز نسبتا متعادل هستند. البته از نظر تعدادی، فعلا تعداد نمادهایی که رشد کرده اند بیشتر از نمادهایی است که افت کرده اند. اما به جز چند مورد، مابقی آلت کوین ها نوسان زیادی نداشته اند.

در فهرست 50 ارز برتر بازار بیشترین رشد را شیبا اینو دارد که قیمت آن در حال حاضر حدود 15 درصد رشد را نشان می دهد. البته شیبا تا حدود 34 درصد هم رشد کرده بود که فعلا بخشی از آن را اصلاح کرده و به سمت پایین بازگشته است. دلیل رشد عجیب شیبا در شبانه روز گذشته، لیست شدن این میم کوین در صرافی رابین هود است. دقایقی پس از آنکه شیبا در صرافی رابین هود لیست شد، 130 میلیون دلار پول برای خرید آن وارد رابین هود شد و این رشد چشمگیر را رقم زد.

امروز ApeCoin هم با رشد 8 درصدی عملکرد خوبی داشت. اما مابقی ارزهای مثبت رشد کمتر از 3 درصد داشتند.

در میان نمادهای منفی هم ویوز با کاهش 10 درصدی، بیشترین افت امروز را رقم زده. مونرو و نیر پروتکل هم با افت بیش از 4 درصدی در رده های بعدی هستند و مابقی نمادهای منفی هم افت کمتر از 3 درصد داشته اند.

رشد جزئی ارزش بازار

ارزش بازار ارزهای دیجیتال نسبت به روز گذشته رشد جزئی داشته و از 1.86 به 1.87 تریلیون دلار رسیده است. اما ارزش معاملات کاهش داشته و با افت 11 درصدی به 89 میلیارد دلار رسیده است.

ارزش معاملات دیفای کمتر از 10 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 74 میلیارد دلار معامله انجام شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی