قیمت ارز‌های دیجیتالی

افت اندک قیمت بیت کوین/ دوج‌کوین، شیبا اینو در محدوده قرمز

کدخبر: 489275
قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در ساعات نخست معاملات روز یکشنبه، بازار رمزارزها نوسانات جزئی تجربه کرده و کوین‌ها به صورت ترکیبی در محدوده سبز و قرمز قرار دارند

بیت‌کوین با افت کمتر از ۱ درصد معامله می‌شوند و سایر رمزارزهای مشهور مانند دوج‌کوین، شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز در محدوده قرمز قرار دارند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۶۷.۶۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۸۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۶۶.۴۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۵۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۲.۷۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۱۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۸ فروردین را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 40,395 ۱,۱۲۹,۸۸۲,۰۰۵
اتریوم 3,044 ۸۵,۱۴۹,۸۱۴
تتر 1 ۲۷,۹۶۹
بایننس کوین 414 ۱۱,۵۹۱,۲۸۵
ای یو اس دی کوین 0.99 ۲۷,۹۵۶
ریپل 0.78 ۲۱,۸۵۹
سولانا 102 ۲,۸۵۳,۱۹۶
 
تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی