قیمت سکه در معاملات شبانه صعودی شد یا نزولی؟

پیش بینی قیمت سکه امروز از مسیر قیمت دلار

کدخبر: 489430
اقتصادنیوز : برخی از معامله گرن سکه با اشاره به روند افزایشی اسکناس آمریکایی معتقدند سکه در صورتی وارد فاز نزولی خواهد شد که امروز قیمت دلار محدوده 27 هزار و 800 تومان را از دست بدهد.

به گزارش اقتصادنیوز ، بازار سکه روز گذشته همزمان با ورود دلار به کانال 28 هزار تومان مسیر صعود را دنبال کرد. قیمت سکه در دومین روز هفته جاری 135 هزار تومان بالا رفت و بر روی 13 میلیون و 360 تومان قرار گرفت. برخی از تحلیلگران معتقدند در صورت که قیمت سکه در  محدوده یاد شده تثبیت شود احتمال رسیدن آن به 13 میلیون و 500 هزار تومان قوی تر خواهد شد. 

روز یکشنبه ارزش ذاتی سکه هم توانست به کانال 13 میلیون تومان برسد و همین عامل موجب خوش بینی سکه بازان شده بود. 

پیش بینی بازار سکه از مسیر قیمت دلار 

برخی از معامله گرن سکه با اشاره به روند افزایشی اسکناس آمریکایی معتقدند تا زمانی که نرخ دلار در کانال 28 هزار تومان معامله شود  احتمال عقب نشینی قیمت سکه کم است. 

این دسته از سکه بازان می گویند  سکه در صورتی وارد فاز نزولی خواهد شد که امروز قیمت دلار محدوده 27 هزار و 800 تومان را از دست بدهد. 

قیمت سکه در معاملات پشت خطی

در معاملات پشت خطی شب گذشته قیمت سکه در محدوده 13 میلیون و360 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز یکشنبه تفاوت چندانی نداشت اما این قیمت نسبت به معاملات پشت خطی شنبه شب 50 هزا تومان بالا تر بود. 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی