یوتوبرها چقدر درآمد دارند؟

کدخبر: 489642
راه اندازی یک کانال YouTube پیچیده است و بسیاری از سازندگان هیچ درآمدی ندارند. برای تولید پول در این پلتفرم، باید معیارهای خاصی را رعایت کنید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، همانطور که یوتیوب محبوب تر می شود، مردم اغلب از خود می پرسند که ستاره های مورد علاقه آنها چقدر درآمد دارند.

در اواخر دهه ۲۰۱۰، یک پدیده اینترنتی جدید به وجود آمد "YouTuber". در حالی که درآمدزایی در زمینه سرگرمی در گذشته برای افراد خوش شانسی در نظر گرفته می‌شد، امروز هر کسی که به اینترنت متصل است می تواند با انجام کاری که دوست دارد امرار معاش کند، البته به شرطی که این کار وی مورد استقبال عموم قرار گیرد.

ایده تبدیل شدن به یک یوتیوبر به دلایل مختلفی رایج شده است. فراتر از امتیازات مالی، این افراد اغلب در دسترس طرفداران خود هستند و بیشتر از افراد مشهور هالیوود دیده می شوند.

یوتیوبرها چقدر درآمد دارند؟/ درآمد چند صد میلیارد تومانی یوتوبرها

یوتیوب چقدر می تواند سودآور باشد؟

راه اندازی یک کانال YouTube پیچیده است و بسیاری از سازندگان هیچ درآمدی ندارند. برای تولید پول در این پلتفرم، باید معیارهای خاصی را رعایت کنید.

برای کسانی که واجد شرایط هستند، درآمد متوسط به طور قابل توجهی متفاوت است. به عنوان مثال، اگر یک میلیون مشترک دارید، می توانید حدود ۵۰۰۰ دلار در ماه یا ۶۰۰۰۰ دلار در سال درآمد کسب کنید.

اگر یک YouTuber هستید، میانگین درآمد شما بسته به هزینه در هر میلیون (CPM) برای تبلیغات در ویدیوهایتان متفاوت خواهد بود. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که بسیاری از مردم برای زندگی فقط به درآمد تبلیغات از کانال های خود متکی نیستند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی