دستور مهم وزیر صمت به سازمان حمایت/ قرعه کشی خودرو فعلا حذف نمی‌شود!

کدخبر: 492709
وزیر صمت در نامه‌ای به رئیس سازمان حمایت دستور داد تا زمان برقراری توازن میان عرضه و تقاضای خودرو، قرعه کشی خودرو کماکان ادامه داشته و تنها مسیر فروش خودرو به صورت عادلانه باشد.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در نامه وزیر صمت به رئیس سازمان حمایت آمده است؛ " در اجرای بند ۵ از دستورات ابلاغی رییس جمهور محترم ( موضوع  نامه شماره ۱۶۱۸۶۹) مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ در خصوص  نحوه عرضه خودرو به منظور ایجاد شفافیت و افزایش رضایتمندی مردم مبنی بر اینکه "ضمن حذف تدریجی روند قرعه کشی، با افزایش عرضه، فرآیند فعلی عرضه خودرو (ازطریق قرعه کشی) فورا اصلاح و شفاف سازی لازم در آن صورت گیرد". 

فروش فوری سه خودرو بدون قرعه کشی

واریز یارانه جدید دولت در 1401 تایید شد

 
در اکوایران ببینید؛

 

ضروری است تا زمان ایجاد توازن در عرضه و تقاضای خودرو که می تواند به حذف تدریجی قرعه کشی منجر شود، تمهیدات لازم برای قرعه کشی متمرکز خودرو توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان حداکثر تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ فراهم شود و تمامی خودروسازان از تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ هرگونه عرضه خودرو را با هماهنگی آن سازمان  و صرفا از طریق سامانه متمرکز قرعه کشی انجام دهند تا ضمن ایجاد شفافیت مورد نظر، امکان عرضه عادلانه تر برای کلیه خودروهای تولیدی فراهم شود. "

تمامی خودروسازان ملزم به برگزاری قرعه کشی شدند/ پای خودروسازان خصوصی هم به سیستم قرعه کشی خودرو باز شد

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی