افتتاح رستوران‌های مک دونالد در روسیه با نام تجاری جدید

کدخبر: 497968
اقتصادنیوز: سرویس مطبوعاتی شرکت آمریکایی مک دونالد اعلام کرد که این فست فود زنجیره‌ای بین‌المللی قصد دارد در تاریخ 12 ژوئن با نام تجاری جدید کار خود را در روسیه ادامه دهد و برنامه دقیق آن بعداً مشخص خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، شرکت آمریکایی مک دونالد اعلام کرد که این فست فود زنجیره‌ای بین‌المللی قصد دارد در تاریخ ۱۲ ژوئن با نام تجاری جدید کار خود را در روسیه ادامه دهد و برنامه دقیق آن بعداً مشخص خواهد شد.

خبرگزاری تاس گزارش داد، سرویس مطبوعاتی شرکت آمریکایی مک دونالد در گفتگو با تاس اعلام کرد که این فست فود زنجیره‌ای بین‌المللی قصد دارد در تاریخ 12 ژوئن با نام تجاری جدید کار خود را در روسیه ادامه دهد و برنامه دقیق آن بعداً مشخص خواهد شد.

سخنگوی سرویس مطبوعاتی این شرکت گفت: ما می‌توانیم تأیید کنیم که به دنبال انجام افتتاحیه در تاریخ 12 ژوئن برای مهمانان خود هستیم. برنامه دقیق افتتاح شعبه ها بعداً مشخص خواهد شد. ما برند به روز شده را به طور جداگانه در آینده نزدیک معرفی خواهیم کرد.

یک منبع در این شرکت پیشتر به خبرگزاری تاس گفته بود که این رستوران در نزدیکی ایستگاه متروی پوشکینسکایا در مسکو اولین رستورانی خواهد بود که در 12 ژوئن افتتاح می شود.

مک‌دونالد در 14 مارس فعالیت تمام 850 رستوران خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد.

 

در تاریخ 16 می، این شرکت خروج خود از روسیه را اعلام کرد و با میانجیگری وزارت صنعت و تجارت روسیه، کسب‌وکار خود را به یک مالک روسی فروخت.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی