پیش بینی قیمت سکه امروز ۲۳ خرداد؛

ترس بازار سکه از کاهش قیمت دلار /ترمز قیمت سکه کشیده می شود؟

کدخبر: 501397
اقتصادنیوز: با مداخله شدید بازارساز عده ای از معامله گران معتقدند احتمال کشیدن ترمز قیمت سکه وجود دارد، بنابراین سکه بازان تصمیم‌گرفته اند بی گدار به آب نزنند و با احتیاط بیشتری وارد بازار شوند.

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت سکه روز گذشته تحت تاثیر افزایش قیمت دلار رشد قابل توجه ای را ثبت کرد. فلز زرد رنگ داخلی دیروز با سیگنال صعودی بازار ارز تهران توانست بعد از مدت ها وارد کانال ۱۶ میلیون تومان شد.

طبق اعلام سایت اتحادیه سکه، قیمت این فلز گران بهای داخلی تا ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان پیش رفته است.

ترس بازار سکه از کاهش قیمت دلار

اما معاملات فردایی نشان می دهد که سکه بازان  اندکی از تصمیم‌جدید بازار ساز ترسیده اند و حاضر به خرید سکه با قیمت ۱۶ میلیون تومان نشده اند.

فعالان بازار سکه معتقدند با مصوبه سران قوا که در آن اختیارات ویژه ای به بانک مرکزی داده شده و از طرفی هم نشست دیروز صالح ابادی با صرافان احتمال کاهش قیمت دلار وجود دارد.

با این حال عده ای از معامله گران سکه به تنش های بین ایران ؛ آژانس و غرب اشاره می کردند و  انتظار دارند که قیمت اسکناس آمریکایی به مسیر افزایشی ادامه دهد  و به تبع  آن قیمت سکه رشد را تجربه کند. 

ترمز قیمت سکه کشیده می شود؟

با مداخله شدید بازارساز عده ای از معامله گران معتقدند احتمال کشیدن ترمز قیمت سکه وجود دارد، بنابراین سکه بازان تصمیم‌گرفته اند بی گدار به آب نزنند و با احتیاط بیشتری وارد بازار شوند.

قیمت اونس طلا هم تا پله های ابتدایی مرز ۱۸۶۰ دلار پایین آمده است که این امر هم می تواند زمینه ساز برگشت در بازار سکه شود.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید