سقوط بیت‌کوین به کف کانال ۲۱ هزار دلار/ قیمت‌ها رمزارزها امروز؛

بیت کوین به خاک سیاه نشست!

کدخبر: 501993
ارزش بیت کوین که دیروز ۲۲ هزار و ۳۴۰ دلار بود، صبح امروز به ۲۱ هزار و ۲۰۰ دلار کاهش پیدا کرد که این رقم کمترین ارزش بیت‌کوین از ۲۷ آذر ۹۹ به‌شمار می‌رود.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فرارو، قیمت بیت‌کوین امروز چهارشنبه ۲۵ خرداد با افت پنج درصدی به کف کانال ۲۱ هزار دلار رسید. ارزش سرشناس‌ترین ارز دیجیتال بازار که دیروز ۲۲ هزار و ۳۴۰ دلار بود، صبح امروز به ۲۱ هزار و ۲۰۰ دلار کاهش پیدا کرد که این رقم کمترین ارزش بیت‌کوین از ۲۷ آذر ۹۹ به‌شمار می‌رود. تحلیلگران بازار ارز دیجیتال افزایش حجم فروش را یکی از دلایل ریزش قیمت بیت‌کوین در روز‌های گذشته می‌دانند. طوری که حجم بازار بیت‌کوین در یک هفته اخیر نزدیک ۳۰ درصد کم شده است. همزمان با کاهش قیمت بیت‌کوین در شبانه‌روز گذشته قیمت ترون افت ۱۳ درصدی را تجربه کرده، ارزش دوج‌کوین حدود چهار درصد ریخته و بازدهی کاردانو و اتریوم نیز منفی بوده است.
 

قیمت بیت‌کوین؛ ۲۱ هزار و ۲۰۰ دلار

قیمت بیت‌کوین به کف کانال ۲۱ هزار دلار سقوط کرد. قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز چهارشنبه ۲۵ خرداد ۲۱ هزار و ۲۰۰ دلار بود درحالی که صبح دیروز این ارز دیجیتال ۲۲ هزار و ۳۴۰ دلار ارزش داشت. با احتساب افت هزار و ۱۴۰ دلاری ارزش بیت‌کوین، بازدهی روزانه این ارز دیجیتال را باید منفی پنج درصد محسوب کنیم. طی شبانه‌روز گذشته بیشترین قیمت بیت‌کوین ۲۲ هزار و ۹۲۰ دلار بوده و این رقم در کمترین سطح خود به ۲۱ هزار و ۱۳۰ دلار رسیده است. قیمت بیت‌کوین حالا نسبت به هفته قبل ریزش ۳۰ درصدی را تجربه می‌کند. چون چهارشنبه هفته پیش بیت‌کوین حوالی مرز ۳۰ هزار دلار معامله می‌شد. به‌این ترتیب قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز درقیاس با اوج قیمت تاریخی این ارز دیجیتال ۷۰ درصد پایین‌تر قرار داشت. بالاترین قیمت بیت‌کوین در طول تاریخ رقم ۶۸ هزار و ۶۶۴ دلار بوده و این عدد روز ۱۹ آبان پرسال به‌ثبت رسیده است. همچنین صبح امروز حجم بازار بیت‌کوین به ۴۰۳ میلیارد دلار رسید و این عدد سهم ۴۲ درصدی این ارز دیجیتال از کل بازار را نشان می‌داد.

 
 

قیمت اتریوم؛ هزار و ۱۴۵ دلار

قیمت اتریوم در شبانه روز گذشته افت ۱.۵ درصدی را تجربه کرده است. قیمت اتریوم صبح امروز هزار و ۱۴۵ دلار به‌ثبت رسید و این رقم ۱۵ دلار نسبت به دیروز کمتر بود. در این مدت بیشترین و کمترین قیمت اتریوم به‌ترتیب هزار و ۲۵۰ و هزار و ۱۴۰ دلار به‌ثبت رسیده که از افت‌وخیز محدود این ارز دیجیتال حکایت دارد، اما در بازه هفتگی بازدهی اتریوم منفی ۳۶ درصد برآورد می‌شود. یک هفته قبل هر واحد اتریوم هزار و ۷۸۰ دلار ارزش داشت. به‌این ترتیب قیمت لحظه‌ای اتریوم صبح امروز ۷۵ درصد از بالاترین نرخ تاریخی این ارز دیجیتال کمتر بود. ۱۹ آبان پارسال قیمت اتریوم تا قله چهار هزار و ۸۵۱ دلار بالا رفت و حالا ارزش اتریوم سه هزار و ۷۰۶ دلار از اوج قیمت این ارز دیجیتال کمتر است. همچنین حجم بازار اتریوم که نماد اختصاری آن ETH است، صبح امروز ۱۴۳ میلیارد دلار برآورد می‌شد و این عدد سهم ۱۵ درصدی اتریوم از کل بازار را نشان می‌داد.

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت ترون در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ درصد ریخته و بازدهی کاردانو و دوج‌کوین در این مدت منفی بوده است. قیمت ترون صبح امروز چهارشنبه ۲۵ خرداد درحالی ۰.۰۵۲ دلار بود که این ارز دیجیتال دیروز ۰.۰۶۰ دلار معامله می‌شد. کاهش ۱۳ درصدی ارزش ترون در شبانه‌روز گذشته باعث شد بازدهی هفتگی این ارز دیجیتال به عدد منفی ۳۵ درصد برسد. چون یک هفته پیش هر واحد ترون ۰.۰۸۰ دلار ارزش داشت. قیمت دوج‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته از ۰.۰۵۴ دلار به ۰.۰۵۲ دلار رسیده است و شاهد افت ارزش چهار درصدی این ارز دیجیتال هستیم. دوج‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته از جمع ۱۰ ارز دیجیتال بازار که بیشترین سهم را به‌خود اختصاص داده‌اند، خارج شده و جای خود را به پولکادات داده است. قیمت کاردانو نیز تقریبا دو درصد کاهش پیدا کرده است. قیمت لحظه‌ای کاردانو صبح امروز ۰.۴۵۸ دلار بود و این ارز دیجیتال دیروز ۰.۴۶۸ دلار معامله می‌شد. قیمت شیبا در این مدت تغییری نداشته است و روی رقم ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار باقی مانده است. البته بازدهی هفتگی شیبا همچنان منفی است و تقریبا معادل منفی ۲۵ درصد محاسبه می‌شود.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

ارز دیجیتال

هفته قبل

دیروز

امروز

بیت‌کوین

۲۹ هزار و ۹۷۰ دلار

۲۲ هزار و ۳۴۰ دلار

۲۱ هزار و ۲۰۰ دلار

اتریوم

هزار و ۷۸۰ دلار

هزار و ۱۶۰ دلار

هزار و ۱۴۵ دلار

شیبا

۰.۰۰۰۰۱۱ دلار

۰.۰۰۰۰۰۸ دلار

۰.۰۰۰۰۰۸ دلار

کاردانو

۰.۶۳۷ دلار

۰.۴۶۸ دلار

۰.۴۵۸ دلار

ترون

۰.۰۸۰ دلار

۰.۰۶۰ دلار

۰.۰۵۲ دلار

دوج‌کوین

۰.۰۷۹ دلار

۰.۰۵۴ دلار

۰.۰۵۲ دلار

 
تیتر یک
  • بررسی معاملات بازار سهام در هفته اخیر؛

    بورس تهران در هفته ای که تنها ۳ روز معاملاتی داشت، بالاخره توانست عملکرد مثبت و رو به بالا را ثبت کند.

از دست ندهید