رئیس سازمان ملی استاندارد خبر داد؛

تعیین تکلیف خودرو‌هایی که تولید آنها متوقف شده

کدخبر: 508610
اقتصادنیوز: رئیس سازمان ملی استاندارد اعلام کرد: با وزارت صمت توافق کردیم که خودروساز‌ها با پیوست فنی، نظارت وزارت صمت و سازمان ملی استاندارد به تعهداتشان عمل کنند و جای نگرانی برای دارندگان خودرو‌های خارج از خط تولید نیست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: خودرو‌هایی که از سوی سازمان استاندارد تولید آن‌ها متوقف شده، با الحاق پیوست فنی تعیین تکلیف می‌شوند.

مهدی اسلام پناه گفت: با وزارت صمت توافق کردیم که خودروساز‌ها با پیوست فنی، نظارت وزارت صمت و سازمان ملی استاندارد به تعهداتشان عمل کنند و جای نگرانی برای دارندگان خودرو‌های خارج از خط تولید نیست.

رئیس سازمان ملی استاندارد می‌گوید:  با برنامه‌ریزی انجام شده، کیفیت تولیدات بهبود می‌یابد و نظر وزارت صمت به عنوان متولی تولید چه در خودرو و چه در زنجیره ارزش تامین خودرو بر این است که مجموعه این نظام را کیفی سازی کند. تلاش این است که منفعت و حاشیه سود را به سمت مردم رقم بزنیم و این توافق قطعی است.

پیش از این مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد گفته بود: عموم ایرادات پرتکرار خودروی‌های سمند و تیبا، به انتقال قدرت در سیستم موتور، بدنه، رنگ خودرو، سیستم فرمان و چراغ‌ها مربوط بوده که از دل گزارش‌های واصله مردمی، آمار و اطلاعات تعمیرگاه‌ها و بخش خدمات پس از فروش خودروساز‌ها و همچنین ارزیابی‌های شرکت‌های بازرسی سازمان استاندارد، استخراج شده‌اند.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران،۲۳ مرداد

    اقتصادنیوز: با حذف تدریجی تیبا، کوئیک در حال تبدیل شدن به خودروی کف قیمیتی بازار است. به این ترتیب احتمالا در چند هفته…

از دست ندهید