در پیش گشایش معاملات روز دوشنبه؛

هجوم سهامداران برای خرید این سهام بورسی

کدخبر: ۵۱۶۶۱۸
در معاملات امروز، دوشنبه 31 مرداد 1401، نماد خاور در بازار سهام بیشترین تقاضا را دارد.
هجوم سهامداران برای خرید این سهام بورسی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، در پیش گشایش معاملات روز دوشنبه بیشترین تقاضای بازار برای نماد خاور (ایران خودرو دیزل) شکل گرفت. پس از شروع معاملات نیز بیشترین تقاضای بازار به سمت نماد خاور بود به طوری که بیشترین حجم تقاضا و بیشترین ارزش صف خرید بازار را به خود اختصاص داد. 

پیش از این و در هفته گذشته این شرکت در اطلاعیه افشای اطلاعات با اهمیت اعلام کرده بود که مجوز شماره گذاری این محصول توسط پلیس راهور ناجا به ثبت رسیده است. خاور اعلام کرد این مجوز پیرو مجوزهای قانونی گرفته شده از وزارت صمت و سازمان ملی استاندارد صادر شده است.

شرکت ایران خودرو دیزل در حال حاضر تولیدات کشنده H5 فوتون و H4 فوتون را در خط تولید قبلی H4 فوتون این مجموعه انجام می دهد. برنامه ریزی های این شرکت در جهت تولید این محصول جدید به صورتی است که پیش بینی های ایران خودرو دیزل نشان از تولید 1800 دستگاه کشنده H5 فوتون در سال جاری دارد. آثار مالی این محصول جدید تا زمان پیش فروش آن و مشاهده کشش بازار برای این محصول جدید قابل پیش بینی نیست و درصورت اخذ مجوز پیش فروش از وزارت صمت اطلاع رسانی لازم از طریق سامانه کدال انجام خواهد شد.

تیتر یک
  • تلاطمات ارزی در مختصات اقتصاد ایران

    اقتصادنیوز: ساساً چرا دینامیکِ اقتصاد ایران تا این حد وابسته به تغییرات نرخ ارز شده است؟ پاسخ به این سوال را باید در…

از دست ندهید
کارگزاری مفید