معامله گران سکه محتاط شدند!

شرط ماندگاری قیمت سکه امروز در کانال 15 میلیون

کدخبر: ۵۲۸۰۷۲
برخی از معامله گران معتقدند در صورتی که نرخ دلار در بازار ارز امروز آرایش نزولی به خود نگیرد و به مسیر صعودی روز یکشنبه ادامه دهد این امر ممکن است زمینه نفوذ فلز گران بهای داخلی به مرز مقاومتی ۱۵میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را فراهم کند.
شرط ماندگاری قیمت سکه امروز در کانال 15 میلیون

به گزارش اقتصادنیوز ، افزایش قیمت دلار در بازار دیروز موجب شد سکه بازان با خیال راحت تری در موقعیت خرید قرار بگیرند و تقاضا برای فلز زرد رنگ داخلی بیشتر شود. قیمت سکه دیروز وارد کانال ۱۵ میلیون تومان شد و بر روی پله اول کانال مذکور ایستاد.

پیش بینی قیمت سکه از مسیر نرخ دلار

برخی از معامله گران معتقدند در صورتی که نرخ دلار در بازار ارز امروز آرایش نزولی به خود نگیرد و به مسیر صعودی روز یکشنبه ادامه دهد این امر ممکن است زمینه نفوذ فلز گران بهای داخلی به مرز مقاومتی ۱۵میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را فراهم کند.

با این حال عده ای دیگر می گفتند اگر بازار دلار شاهد رشد قیمت اسکناس آمریکایی نباشد احتمال برگشت سکه به کانال ۱۴ میلیون تومان محتمل است.

احتیاط سکه بازان

به عقیده برخی از فعالان بازار یکی از دلایلی که مانع صعود قابل توجه سکه شده به حباب سکه بر می گردد. به باور آنها همین امر موجب شده برخی از معامله گران در خرید خود احتیاط کنند.

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: بازارهای فلزات در این هفته با ردیابی سیگنال‌های فدرال رزرو مبنی بر اینکه نرخ‌های بهره را با سرعت کمتری در…

از دست ندهید
کارگزاری مفید