راهکار بازارساز برای کنترل انتظارات افزایشی؛

رفت و برگشت قیمت دلار بین دو کانال /پیش بینی قیمت دلار

کدخبر: ۵۲۸۰۸۴
برخی از بازیگران ارزی می گفتند افزایش نرخ درهم موجب شده سطح انتظارات برای دلار تقویت شود. از نگاه این دسته از معامله گران در صورتی که نرخ دلار در بازار هرات و سلیمانیه رشد کند این امر ممکن است موجب رسیدن دلار به مرز مقاومتی 33 هزار و 200 تومان هم شود.
رفت و برگشت قیمت دلار بین دو کانال /پیش بینی قیمت دلار

به گزارش اقتصادنیوز، قیمت دلار در معاملات نقدی روز گذشته بعد از تقریبا دو هفته بار دیگر وارد کانال 33 هزار تومان شد اما دوباره به کانال 32 هزار تومان برگشت.

راه فرار از تورم در بازار دلار 

 با تداوم یافتن نااطمینانی‌ها در فضای بازار تمایل افراد نسبت به تبدیل دارایی‌های ریالی خود به دلار با هدف جلوگیری از ضرر و زیان‌های ناشی از تورم افزایش یافت.

نرخ دلار امریکا عصر دیروز در محدوده 32 هزار و 950 تومان معامله شد.در معاملات  پشت خطی دیشب نرخ دلار  بر روی پله اول کانال 33 هزار تومان ایستاد. 

پیش بینی قیمت دلار 

برخی از بازیگران ارزی می گفتند افزایش نرخ درهم موجب شده سطح انتظارات برای دلار تقویت شود. از نگاه این دسته از معامله گران در صورتی که نرخ دلار در بازار هرات و سلیمانیه رشد کند این امر ممکن است موجب رسیدن دلار به مرز مقاومتی 33 هزار و 200 تومان هم شود. 

برخی از تحلیلگران می گفتند بازارساز برای اینکه بتواند انتظارات افزایشی را در کوتاه مدت مدیریت کند، نیاز دارد که از محدوده ۳۳ هزار و ۳۰۰ تومانی با دقت حفاظت کند، چرا که از نگاه تحلیل گران فنی در صورت عبور دلار از محدوه یاد شده، تقاضای بیشتری وارد بازار خواهد شد.

تیتر یک
  • بررسی نرخ سودبازارهای مالی در هفته دوم آذر

    اقتصادنیوز: در بررسی بازارهای مالی هفته دوم آذر ماه دوبازار بانکی همچنان ثابت بوده و تغییری نداشته اند. طبق داده های…

کارگزاری مفید