افزایش قیمت دلار پس از برخورد با کف قیمتی

شکست موج تقاضا در بازار دلار /پیش بینی قیمت دلار

کدخبر: ۵۳۴۵۷۳
اقتصادنیوز : گفته می شود در معاملات پشت خطی دیشب هم روند صعودی نرخ دلار ادامه پیدا کرده است. عده ای از فعالان با اشاره به رشد قیمت دلار در بازار شبانه می گفتند این امر ممکن است موجب تقویت هیجان بازیگران ارزی شود و نرخ دلار در بازار امروز صعودی شود.
شکست موج تقاضا در بازار دلار /پیش بینی قیمت دلار

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت دلار در معاملات نقدی روز گذشته رشد کرد. برخی از تحلیلگران ارزی بر این باورند که شرایط فشار خرید در معاملات بازار عامل اصلی نوسانات افزایشی دلار یکشنبه است.

شکست موج تقاضا در بازار دلار 

رشد قیمت دلار در معاملات نقدی روز گذشته در حالی بود که بانک مرکزی در هفته گذشته توانسته بود با ارائه برخی سیاست‌های تسهیل‌گرانه در زمینه خرید ارز توافقی موج تقاضا در بازار را بشکند و سبب کاهش قیمت دلار شود.

اختصاص فوق‌العاده ویژه حقوقی برای کارکنان دولت

تداوم روند صعودی  نرخ دلار در بازار شبانه 

گفته می شود در معاملات پشت خطی دیشب هم روند صعودی نرخ دلار ادامه پیدا کرده است. عده ای از فعالان با اشاره به رشد قیمت دلار در بازار شبانه می گفتند این امر ممکن است موجب تقویت هیجان بازیگران ارزی شود و نرخ دلار در بازار امروز صعودی شود.

اختصاص فوق‌العاده ویژه حقوقی برای کارکنان دولت

افزایش غیرمنتظره دلار انتهای روز یک شنبه 

تحلیل گران فنی باور دارند افزایش غیرمنتظره انتهای روز یک شنبه موجب شد که برخی معامله گران  عنوان کنند دلار پس از برخورد به کف قیمتی در  مسیر صعود دوباره قرار گرفته است. 

قیمت دلار صعودی می شود؟ 

با این حال عده ای دیگر می گفتند که افزایش سطح عرضه در چند وقت اخیر و سیاست های جدید بازارساز  احتمالا امروز هم مانع صعود گسترده قیمت دلار شود . 

تیتر یک
  • گزارش حسابرسی شهرداری منطقه ۲ روی میز شورای شهر

    اقتصادنیوز: گزارش حسابرسی از منطقه ۲ شهرداری تهران نشان می دهد که ملک متعلق به شرکت بابک زنجانی طی سال‌های ۹۰ و ۹۱…

کارگزاری مفید