خبر بد قیمت طلا جهانی برای سکه بازان در ایران

پیش بینی قیمت سکه اول آذر در صورت نزول نرخ دلار و طلا

کدخبر: ۵۳۶۳۹۹
اقتصادنیوز: در صورتی که نرخ طلا و دلار نزولی شود با توجه به حباب۲ میلیونی سکه احتمال عقبگرد قیمت سکه وجود خواهد داشت.
پیش بینی قیمت سکه اول آذر در صورت نزول نرخ دلار و طلا

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت سکه در معاملات نقدی عصر دیروز با 50 هزار تومان افزایش نسبت به روز یکشنبه بر روی 16 میلیون و 400 هزار تومان ایستاد.

صعود قیمت سکه در روز ریزش قیمت طلا

افزایش قیمت سکه در بازار دیروز در حالی اتفاق افتاد که نرخ دلار افت و خیز خاصی را ثبت نکرده بود و قیمت اونس طلا ریزش کرده بود. کاهش اونس طلا موجب شد که حباب سکه به مرز دو میلیون برسد.

آغاز اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیکی/ شمارش معکوس برای حذف یارانه ها

معما در بازار ارز/ هشدار معامله گران درباره زمستان دلار

خبر بد قیمت طلا به بازار سکه

پس از سخنان برخی از مقامات بانک مرکزی آمریکا مبنی بر در اولویت بودن مبارزه با تورم سبب احتیاط بیشتر بازارها شد. پس از زیاد شدن این صحبت ها فعلا روند طلا نزولی شده است.

حال تحلیل گران می گویند که فضای کلان اقتصادی بیشتر به سمت افزایش نرخ بهره است و این موضوع می تواند برای طلا خبر بدی باشد.

تقاضای جدید وارد بازار سکه می شود؟

فعالان بازار سکه می گفتند به نظر می رسد برخی از سکه بازان به راحتی حاضر به عقب نشینی نیستند و در فکر  رسیدن به نیمه کانال 16 میلیون تومان هستند.این دسته از سکه بازان باور دارند در صورتی که سکه به محدوده یاد شده برسد احتمال ورود تقاضای جدید محتمل خواهد بود. 

پیش بینی قیمت سکه در صورت نزول دلار و طلا

با این حال عده ای دیگر می گفتند در صورتی که نرخ طلا و دلار نزولی شود با توجه به حباب۲ میلیونی سکه احتمال عقبگرد قیمت سکه وجود خواهد داشت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید