قیمت پراید چقدر افزایش بافت؟

این خودرو 51 میلیون تومان گران شد

کدخبر: ۵۴۰۲۲۶
بررسی نوسانات قیمتی در بین خودروهای پراید در بازه زمانی ۴۵ روزه حاکی از آن است که خودروهای این گروه در این مدت به طور میانگین ۲۱ میلیون تومان گران شده‌اند.
این خودرو 51 میلیون تومان گران شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، نوسانات قیمتی در بازار خودرو در روزهای پایانی هفته متوقف شده‌است و در ۲۴ ساعت گذشته هیچ کدام از خودروهای موجود در بازار افزایش قیمت را تجربه نکرده‌اند.

 گفتنی است که از ابتدای آبان ماه اوایل آذر ماه روند قیمت‌ها در بازار خودرو به شدت صعودی بوده‌است و برخی از خودروهای داخلی در بازه زمانی ۴۵ روزه افزایش قیمت بیش از ۵۰ میلیون تومانی را تجربه کردند.

بررسی نوسانات قیمتی در بین خودروهای پراید در بازه زمانی ۴۵ روزه حاکی از آن است که خودروهای این گروه در این مدت به طور میانگین ۲۱ میلیون تومان گران شده‌اند و خودروهای پژو نیز در این مدت به طور میانگین افزایش قیمت ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را تجربه کردند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز از ابتدای آبان ماه تا امروز ۳۸ میلیون تومان گران شده‌است و این خودرو در حال حاضر ۴۱۲ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

جهش این چنینی قیمت‌ها در سایر گروه‌های خودروهای داخلی از ابتدای آبان ماه تا امروز نیز قابل مشاهده‌است؛ خودروهای دنا در بازه زمانی ۴۵ روزه به طور میانگین ۵۱ میلیون تومان گران شده‌اند و خودروهای تیبا نیز در این بازه زمانی به طور میانگین ۲۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان گران شده‌اند و در بین خودروهای رانا نیز در این مدت به طور میانگین افزایش قیمت ۳۹ میلیون تومانی اتفاق افتاده‌است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید