جهش قیمت‌ها در بازار خودرو / آخرین قیمت دنا، رانا و کوئیک

کدخبر: ۵۴۳۴۲۱
اقتصادنیوز: نوسانات قیمتی در بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت خودروهای پژو، دنا، رانا، کوییک و دنا افزایش داشته است؛ اما خودروهای پراید و سمند در این مدت گران نشدند.
جهش قیمت‌ها در بازار خودرو / آخرین قیمت دنا، رانا و کوئیک

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش دوباره قیمت‌ها در این بازار است، به طوی که در بین خودروهای پژو، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۳۹۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۹۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از ۳۷۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۸۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۴۱۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۲۰ میلیون تومان رسیده‌است و پژو۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۴۵۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۶۰ میلیون تومان رسیده‌است.

قیمت انواع محصولات هایما در بازار اعلام شد

خودروهای تیبا نیز در این مدت گران شدند به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۵۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۵۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۶۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۷۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای دنا نیز در این مدت از نوسانات قیمتی در امان نبوده‌اند، به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۵۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۵۰۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ میلیون تومان گران شده‌است و ۵۳۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

خودروهای رانا نیز در این مدت گران شدند به طوری که رانا پلاس مدل ۱۳۹۹ از ۳۸۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۸۵ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای کوییک نیز در این مدت از نوسانات قیمتی در امان نبودند به طوری که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۲۶۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۶۵ میلیون تومان رسیده‌است.

گفتنی است که خودروهای پراید و سمند در این مدت گران نشدند.
 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید