رصد بازار خودرو؛

عرضه دو شاسی بلند جذاب در بورس کالا+ قیمت پایه

کدخبر: ۵۵۴۵۴۷
بهمن موتور دو مدل شاسی بلند خود را در دسترس متقاضیان قرار داد. براساس اخبار منتشر شده قرار است قیمت پایه مدل 5 نفره همانند ادوار گذشته 759 میلیون تومان تومان و مدل 7 نفره آن نیز با قیمت پایه 772 میلیون تومان روی تابلوی بورس کالا برود.
عرضه دو شاسی بلند جذاب در بورس کالا+ قیمت پایه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکو ایران ، بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره فروش بروسی خودرو در دستروکار قرار گرفت. در دور جدید فروش خودرو از مسیر بورس کالا قرار است بهمن موتور دو مدل محصول شاسی بلند خود را روی تابلوی بورس کالا ببرد. این خودروساز خصوصی فیدلیتی را در دو مدل 5 نفره و 7 نفره در تیرس انتخاب مشتریان قرار می دهد.

با 256 میلیون تومان این خودروی لوکس را بخرید

براساس اخبار منتشر شده قرار است قیمت پایه مدل 5 نفره همانند ادوار گذشته 759 میلیون تومان تومان و مدل 7 نفره آن نیز با قیمت پایه 772 میلیون تومان روی تابلوی بورس کالا برود. بنابراین متقاضیان این شانس را دارند تا با زیر 800 میلیون تومان بخت خود را برای خرید فیدلیتی بیازمایند. البته به قیمت نهایی پایه این خودروها 13 درصد مالیات و عوارض اضافه خواهد شد. متقاضیان این خودروها می توانند تا ساعت 17 روز دوشنبه 24 بهمن ماه امسال به کمک کارگزاری های بورسی در این طرح فروش خودرو نام نویسی کنند.

فروش 4 خودرو پرفروش بدون قرعه کشی+ جزئیات

مشتاقان این دو مدل خودروی شاسی بلند باید مبالغ پایه را در حساب های وکالتی خود ذخیره کنند. هر کد بورسی مجاز است در خرید یکی از دو مدل فیدلیتی شرکت کند. بهمن موتوری ها از هر یک از مدل های یاد شده 500 دستگاه عرضه می کنند. بنابراین هزار دستگاه فیدلیتی در دو مدل روی تابلوی بروس کالا خواهد رفت. رنگ های در نظر گرفته شده برای این دور از فروش بورسی خودرو سفید و مشکی خواهد بود. بررسی فروش فیدلیتی در بورس کالا نشان می دهد در آخرین دور از فروش برگزار شده فیدلیتی 7 نفره در نهایت با قیمت پایه نهایی حدود یک میلیارد و 264 میلیون تومانی فروخته شد.

بورس کالا برنامه ریزی کرده تا فیدلیتی را روز سه شنبه 25 بهمن ماه امسال روی تابلوی بورس کالا ببرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی