قیمت دلار با کارت ملی

صعود قیمت دلار مبادله ای در بازار

کدخبر: ۵۵۷۸۴۹
اقتصادنیوز: دلار مبادله ای امروز وارد کانال 42 هزار تومان شد و در محدوده 42 هزار و 680 تومان قرار گرفت. دلار حواله هم که روز گذشته در کانال 36 هزار تومان بود امروز به 37 هزار و 1134 تومان رسید.روز قبل دلار حواله 36 هزار و 261 تومان بود.
صعود قیمت دلار مبادله ای در بازار

به گزارش اقتصادنیوز  ؛ نرخ دلار مبادله روز دوم و سوم اسفند 41 هزار و 549 تومان اعلام شد. روز پنجشنب گذشته نرخ دلار مبادله ای 151 تومان رشد را ثبت کرد و بر روی 41 هزار و 700 تومان ایستاد.

روز گذشته( 6 اسفند )قیمت دلار مبادله  در محدوده  41 هزار و 759 تومان  اعلام شد که نسبت به دو روز قبل 59 تومان رشد کرده بود.

دلار مبادله ای امروز  وارد کانال 42 هزار تومان شد و در محدوده 42 هزار و 680 تومان قرار گرفت. دلار حواله هم که روز گذشته در کانال 36 هزار تومان بود امروز به 37 هزار و 1134 تومان رسید.روز قبل دلار حواله 36 هزار و 261 تومان بود. 

 روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرده مجموع عرضه ارز به صورت حواله در سامانه نیما و مرکز مبادله ارز و طلای ایران دیروز (شنبه مورخ ۱۴۰۱٫۱۲٫۶) معادل ۵۷۶.۱۵ میلیون دلار و مجموع ارز معامله شده به صورت حواله معادل ۴۲۳.۳۷ میلیون دلار بود. 

قیمت دلار با کارت ملی 

از سوی دیگر روز گذشته دلار با کارت ملی دوباره به مدار برگشت و  با مجوز بانک مرکزی، صرافی‌ها به هر فرد ۵۰۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها به مردم می‌فروشند.

صراف‌ها می‌گویند هیچ تغییری در روال فروش ارز با کارت ملی انجام نشده و فقط قیمت بالاتر رفته است.امروز صرافی‌ها دلار با کارت ملی را در کانال ۵۲ هزار تومان با متقاضیان می‌فروشند.

قیمت دلار توافقی امروز 

یکی دیگر از خبر های مهم دیروز آغاز دوباره فروش ارز توافقی در صرافی ها بود. پنجم بهمن  امسال رئیس کل بانک مرکزی اقدام به حذف دلار توافقی و خرید دلار از صرافی با نرخ تابلوی صرافی‌ها کرد و هدف از این کار را حذف رانت، سامان دادن به  بازار ارز  و ایجاد بازار مبادله ارز و طلا عنوان کرد. 

نرخ دلار توافقی امروز  آن طور که سایت کانون صرافان اعلام کرده در محدوده 52 هزار و 764 تومان معامله شد.عصر امروز در زمان نگارش این گزارش 52 هزار و 926 تومان بود. 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید