طرح بزرگ فروش یکپارچه خودرو شروع شد

خبر مهم برای متقاضیان خرید خودرو در سامانه یکپارچه

کدخبر: ۵۶۰۵۱۶
فرآیند طرح عرضه یکپارچه خودرو از امروز ۲۰ اسفند آغاز شد. از ۲۶ اسفند تا ۲۸ اسفند متقاضیان واقعی که احراز شرایط شده اند، می‌توانند برای ثبت نام خودروهای مورد نظرشان اقدام کنند.
خبر مهم برای متقاضیان خرید خودرو در سامانه یکپارچه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، آقای قالیباف سخنگوی وزارت صمت گفت: این طرح شامل سه مرحله است که در مرحله نخست از ۲۰ اسفند تا ۲۳ اسفند، مهلت افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان است که متقاضیان باید مبلغ یکصد میلیون تومان را در آن داشته باشند.

فوری/یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی اسفند ماه واریز شد

 قالیباف افزود: پس از ۲۳ اسفند، و پالایش داده‌ها که معمولا یک تا دو روز زمانبر است، از ۲۶ اسفند تا ۲۸ اسفند متقاضیان واقعی که احراز شرایط شده اند، می‌توانند برای ثبت نام خودروهای مورد نظرشان اقدام کنند.

شرط برداشت کامل یارانه نقدی اسفند اعلام شد

او ادامه داد: در فروردین ۱۴۰۲ مرحله دوم اتفاق می‌افتد که بر اساس آن و برنامه‌ریزی‌های تولید خودروسازان، خودروی شخص متقاضی در زمان بندی مشخص به نام شخص متقاضی، زمان تحویل خودرو برایش مشخص می‌شود.

 سخنگوی وزارت صمت گفت: مرحله سوم تکمیل وجه است که بر اساس قیمت روز شورای رقابت تعیین می‌شود و قیمت‌های امروز ملاک تحویل خودرو نخواهد بود. متقاضیان می‌توانند از ۲۰ اسفند برای ثبت نام به سامانه esalecar.ir مراجعه کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید